Rusza sprzedaż karnetów!


Nadchodzący sezon będzie wyjątkowy – przeżyj go razem z Zieloną Armią.  Zobacz szczegóły sprzedaży, kup karnet i dołącz do nas!

Pierwszy etap rezerwacji karnetów już za nami. Możliwość pierwszeństwa rezerwacji miejsc mieli kibice, którzy posiadali karnety w poprzednim sezonie. Zgodne ze wcześniejszymi zapowiedziami, rozpoczynamy drugi etap sprzedaży karnetów.

Karnety na nowy sezon PlusLigi, można nabyć wyłącznie drogą elektroniczną. Ze względu na sytuację epidemiologiczną, ich zakup w siedzibie Klubu nie będzie możliwy. Wystarczy wejść na stronę indykpolazs.ticketik.pl i wybrać swoje ulubione miejsce!

Cena karnetu na Dużą Trybunę wynosi 350 złotych.

Jakie są korzyści z zakupu karnetu? Wybierasz swoje ulubione miejsce, które do końca sezonu będzie tylko Twoje. Nie będziesz musiał martwić się o kolejki w kasach bądź kupować bilet z dużym wyprzedzeniem.

Informujemy, iż w sezonie 2020/2021, nie będzie prowadzona sprzedaż karnetów na Trybunę VIP.

Bądź odpowiedzialny!
Kibicuj z zachowaniem zasad dystansu społecznego!

Przypominamy o obowiązującym Rozporządzeniu Rady Ministrów z dnia 24 lipca 2020 r. (poz. 1292). Podczas wydarzeń lub zajęć sportowych w halach widowiskowo-sportowych, publiczność będzie mogła zająć nie więcej niż 50% miejsc numerowanych. Kibice mogą usiąść na co drugim miejscu na widowni, w rzędach naprzemiennie (zasady tzw. szachownicy). Te zasady będą obowiązywać na wszystkich spotkaniach w Hali Urania w sezonie 2020/2021.

Zachęcamy również do zapoznania się z regulaminami: sprzedaży biletów oraz karnetów, imprezy masowej oraz oświadczeniem uczestnika imprezy w związku ze stanem epidemii COVID-19. Oświadczenie będzie musiał wypełnić każdy Kibic, przed zajęciem swojego miejsca na trybunie (dotyczy wszystkich spotkań w sezonie 2020/2021).

O dokładnym terminie odbioru karnetów, będziemy informować na naszej stronie internetowej.