Rusza fantasy menadżer „Wygraj Siatkarską Ligę”!


W piątek 11 września, o godz. 17.15 rozpoczynamy rywalizację w fantasty menadżerze PlusLigi – Wygraj Siatkarską Ligę. Tysiące głodnych sukcesów prezeso-trenerów rzuci się w wir walki o miano najlepszego w sezonie 2020/2021.


– Cieszę się, że po raz kolejni kibice siatkówki będą mogli się wykazać wyczuciem, ale i wiedzą w wirtualnym menedżerskim świecie – mówi Paweł Zagumny, prezes Polskiej Ligi Siatkówki. – Mam nadzieję, że PlusLigi w tym sezonie dostarczy nam wszystkim wielu emocji, podobnie będzie też w Wygraj Siatkarską Ligę.

Zasady zabawy są bardzo proste. Spośród wszystkich zawodników grających w PlusLidze „kupujemy” dwunastu – po trzech środkowych i przyjmujących, po dwóch atakujących, rozgrywających i libero. Żeby jednak nie było łatwo, wprowadzono ograniczenia – z jednego klubu ligowego może być co najwyżej dwóch siatkarzy, a na zakup zawodników mamy jedynie 27 milionów wirtualnych złotych.

Następnie z naszej dwunastki musimy wyselekcjonować podstawową siódemkę: dwóch środkowych, dwóch przyjmujących, rozgrywający, atakujący i libero. Jednego z nim mianujemy kapitanem (punktuje podwójnie), a jednego wicekapitanem (punktuje podwójnie w przypadku, gdy nie zagra kapitan). Uwaga nowość! – spośród rezerwowych wyznaczamy punktującego rezerwowego, którego połowa zdobytych punktów w najbliższej rundzie spotkań będzie się liczyć do punktacji naszej wirtualnej drużyny.

Przypominamy, że do czas rozpoczęcia sezonu, a dokładniej do 11 września, do godziny 17:15, możemy w swojej drużynie robić nieograniczoną liczbę transferów, przesuwać zawodników z rezerwy do składu podstawowego i odwrotnie, a także wyznaczać kapitana, jego zastępcę oraz punktującego rezerwowego. Po starcie rozgrywek wszystkie nasze operacje w składzie będą dotyczyć następnej rundy spotkań. To co najważniejsze – mamy ograniczoną liczbę transferów. Przed każdą kolejką możemy dokonać dwóch darmowych operacji kupna-sprzedaży. Każdy następny transfer to minus 5 punktów odjętych z dorobku punktowego najbliższej kolejki.

Dla najlepszych menedżerów konkursu Wygraj Polską Ligę Siatkówki przygotowaliśmy nagrody. Są do wygrania w klasyfikacji generalnej, w rankingach miesiąca (od października do kwietnia), play-off, turnieju PLS CUP, czy w klasyfikacjach klubowych (oryginalne koszulki meczowe klubów PlusLigi). Jest też nagroda dla administratora najlepszej ligi prywatnej.   

Zachęcamy do przyłączenia się do ligi naszych Kibiców – SSPS AZS Olsztyn. Kibice przygotowali ciekawe nagrody: dwuosobowe bezpłatne zaproszenie na dowolny mecz wyjazdowy Zielonej Armii w sezonie 2021/2022, (przejazd w obie strony oraz bilet wstępu na mecz) oraz oryginalną koszulkę meczową na sezon 2021/2022 wybranego przez siebie zawodnika.

Jesteście ciekawi, na kogo warto postawić, szukacie podpowiedzi? Wejdźcie w działa aktualności, czeka na was ściąga na temat każdej drużyny: https://pls.wygrajsiatkarskalige.pl/pl/news