Robbert Andringa: Musimy wiele zmienić


– Zagraliśmy zdecydowanie gorzej niż w Nysie. Choć staraliśmy się dogonić rywala w drugim secie, to w każdym aspekcie gry nie wyglądaliśmy dobrze. Musimy zmienić wiele rzeczy w naszej grze – stwierdził Kapitan ekipy ze stolicy Warmii i Mazur na antenie Radio UWM FM.

Dla siatkarzy Indykpolu AZS Olsztyn, poniedziałkowa porażka była czwartą w sezonie. Z dorobkiem 11 punktów, ekipa ze stolicy Warmii i Mazur spadła w ligowej tabeli na 10. miejsce. W kolejnym spotkaniu siatkarzy Indykpolu AZS Olsztyn czeka daleki wyjazd do Rzeszowa na konfrontację z wiceliderem PlusLigi – Asseco Resovią – sobota, 12 listopada, godz. 14:45. Akademicy z Kortowa do Iławy wrócą w niedzielę, 20 listopada o godz. 14:45, kiedy to zmierzą się z Projektem Warszawa.

Zagraliśmy zdecydowanie gorzej niż w Nysie. Choć staraliśmy się dogonić rywala w drugim secie, to w każdym aspekcie gry nie wyglądaliśmy dobrze. Musimy zmienić wiele rzeczy w naszej grze – stwierdził Kapitan ekipy ze stolicy Warmii i Mazur na antenie Radio UWM FM.

Posłuchaj rozmowy Janka Siennickiego na antenie Radia UWM FM.