Robbert Andringa: Graliśmy na równym poziomie


Cieszę się, że kontynuowaliśmy naszą grę na dobrym, równym poziomie. W środę zagraliśmy bardzo dobre spotkanie przeciwko PGE Skrze Bełchatów. Ekipa z Radomia jest niżej w ligowej tabeli niż my, dlatego ważne było dla nas zwycięstwo za trzy punkty.- powiedział Robbert Andringa po trzeciej wygranej z rzędu na antenie Radia UWM FM.

Sobotnia wygrana w Radomiu, była ósmym zwycięstwem siatkarzy Indykpolu AZS Olsztyn w tym sezonie. Dzięki niej, akademicy z Kortowa zakończyli pierwszą rundę fazy zasadniczej w czołowej ósemce. W 2022 roku, ekipę ze stolicy Warmii i Mazur czekają jeszcze dwa mecze: wyjazdowy z Grupą Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (sobota 17.12 o godz. 17:30) oraz domowy z Jastrzębskim Węglem (środa 21.12 o godz. 16:15).

Co po sobotnim spotkaniu powiedział Robbert Andringa? – Cieszę się, że kontynuowaliśmy naszą grę na dobrym, równym poziomie. W środę zagraliśmy bardzo dobre spotkanie przeciwko PGE Skrze Bełchatów. Ekipa z Radomia jest niżej w ligowej tabeli niż my, dlatego ważne było dla nas zwycięstwo za trzy punkty. Zagraliśmy dobrze na zagrywce, lecz jeśli miałbym wyróżnić jedną rzecz, to byłaby to gra w systemie blok-obrona – przyznał Kapitan Indykpolu AZS Olsztyn na antenie Radia UWM FM.

Posłuchaj całej rozmowy!