„Przygoda z Tatą” – spędź z nami wyjątkowy Dzień Ojca!


Już w niedzielę, 19 czerwca wyjątkowe wydarzenie – gra miejska „Przygoda z Tatą”. Dzięki wspólnej zabawie, tegoroczny Dzień Ojca będzie wyjątkowym wydarzeniem dla wszystkich rodzin z dziećmi. Czekamy na Wasze zgłoszenia – spotkajmy się w Kortowie!

Do wspólnej zabawy zapraszamy drużyny składające się z ojców oraz dzieci w każdym wieku. Nie ma ograniczeń w liczebności rodzinnej drużyny. Udział w naszym pikniku jest bezpłatny – możecie liczyć na wiele atrakcji, przygód i pamiątek. Na zwycięzców czekają specjalne nagrody!

Jakie konkurencje czekają na uczestników? Są to między innymi: wspólne wiosłowanie na ergometrze wioślarskim, budowanie wieży na piasku, rzuty do kosza, rodzinna sztafeta, rozwiązywanie zagadek związanych z lokalnym dziedzictwem czy pokonanie toru przeszkód.

Tuż po zakończeniu gry, wśród wszystkich uczestników, rozlosowane zostaną vouchery na weekendowy, rodzinny pobyt na Mazurach – do ośrodka Akademickiego Związku Sportowego w Wilkasach na Mazurach.

Start naszej gry zaplanowano na niedzielę, 19 czerwca, godz. 10:00 – spotkajmy się w Kortowie! Czekamy na Wasze zgłoszenia do soboty, 18 czerwca, do godziny 18:00.