Poniedziałek z Indykpolem AZS – kup bilet na mecz!


Czy poniedziałkowe wieczory mogą być nudne? Jeśli wybierzesz Indykpol AZS Olsztyn, to z całą pewnością nie będziesz na nią narzekać! W poniedziałek, 27 listopada, akademicy zmierzą się w Iławie z GKS Katowice! Czy chcesz odnieść z nami kolejne zwycięstwo? Spotkajmy się w Iławie – kup swój bilet już teraz!

Ekipa GKS Katowice nie może zaliczyć początku obecnego sezonu do udanych. Zawodnicy prowadzeni przez Grzegorza Słabego, nie wygrali jeszcze żadnego spotkania w tym sezonie. Na drugim biegunie są natomiast siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn, którzy w pięciu rozegranych meczach, aż trzykrotnie byli górą. Czy akademicy z Kortowa wygrają po raz kolejny przed własną publicznością? 

Kto zdobędzie więcej punktów na środku – Szymon Jakubiszak czy Bartłomiej Krulicki? Czy Alan Souza będzie skuteczniejszy na prawym skrzydle niż Jakub Jarosz? Czy Kuba Hawryluk będzie dokładniej przyjmował niż Bartosz Mariański? Kto zdobędzie więcej punktów na przyjęciu – Nicolas Szerszeń czy Marcin WalińskiCzy akademicy kolejny raz zwycięża w tym sezonie?

Spotkajmy się w Iławie w poniedziałek, 27 listopada o godz. 17:30. Bilety w cenie 30 i 20 złotych (ulgowe) dostępne wyłącznie online na stronie indykpolazs.pl/bilety.

Partner meczu –