Pomoc dla 4 łap? Wszystkie ręce na pokład!


Siatkarskie widowisko to nie tylko sportowe emocje oraz walka na boisku. Indykpol AZS Olsztyn i BIOFEED, podczas meczu Zielonej Armii z Ślepskiem Malow Suwałki w Hali Urania, zorganizują akcję wsparcia Schroniska w Tomarynach.

Firma BIOFEED, producent karm marki Tasty Life, wraz z siatkarzami Indykpol AZS Olsztyn, przy wsparciu Schroniska w Tomarynach, organizują wyjątkową akcję „Pomoc dla Czterech Łap”. Ma ona na celu wsparcie bezdomnych zwierząt.

W pierwszy weekend kwietnia, z okazji obchodów Dnia Zwierząt Bezdomnych, podczas meczu Indykpolu AZS Olsztyn z Ślepskiem Malow Suwałki w Hali Urania (sobota, 6.04, godz. 17:30), odbędzie się zbiórka karmy dla potrzebujących zwierząt. Wszystkich kibiców oraz uczestników sportowego widowiska, zachęcamy do włączenia się w zbiórkę karmy dla psiaków ze Schroniska w Tomarynach. Firma BIOFEED zobowiązała się do przekazania imponującej ilości 1 tony karmy Tasty Life.

Wydarzenie to nie tylko zbiórka, ale również zachęta do adopcji psiaków ze Schroniska w Tomarynach. Podczas meczu, zawodnicy Indykpolu AZS Olsztyn wejdą na boisko, trzymając duże fotografie psów gotowych do adopcji. Dodatkowo, na telebimie pojawiają się również wizerunki tych samych czworonogów, dając Kibicom szansę bliższego poznania ich i zachęcając do otwarcia swoich domów dla nowych członków rodziny.

W ramach dodatkowego wsparcia, BIOFEED zadeklarował przekazanie wyprawek, w postaci karmy i akcesoriów, dla wszystkich osób, które zdecydują się w kwietniu na adopcję psa ze Schroniska w Tomarynach.

Do dzieła – pomagajmy naszym czworonożnym przyjaciołom!

Indykpol AZS Olsztyn – Ślepsk Malow Suwałki, sobota 6.04, godz. 17:30. Bilety dostępne wyłącznie online na bilety.indykpolazs.pl