Plan gier sparingowych Indykpolu AZS Olsztyn


Zobacz z kim, gdzie i kiedy, siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn zmierzą się podczas okresu przygotowawczego.

Siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn 26 lipca rozpoczną przygotowania do nowego sezonu PlusLigi. Treningi będą odbywać się na obiektach własnych w Olsztynie. Pierwszym „sprawdzianem” akademików z Kortowa będzie turniej PreZero Grand Prix PLS w Krakowie, na który drużyna uda się samolotem z Portu lotniczego Olsztyn-Mazury w Szymanach. Przypomnijmy, że w pierwszej edycji tego turnieju, siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn zajęli 4. miejsce.

Tradycją stało się również rozgrywanie sparingów z Treflem Gdańsk. Po raz pierwszy spotkamy się w Elblągu, w dniach 3-4 września. Tydzień później, zespół weźmie udział w Turnieju Partnerstwa Regionalnego w Radomiu/Kozienicach (10-12 września). W dniach 17-18 września, drużyna pod wodzą Marco Bonitty weźmie udział w XII Memoriale Józefa Gajewskiego w Suwałkach – udział m.in. Ślepska Malow Suwałki i Trefla Gdańsk.

Na zakończenie okresu przygotowawczego, Indykpol AZS Olsztyn wystąpi w turnieju towarzyskim w Nowym Dworze Mazowieckim. Rywalem olsztynian będzie m.in. Asseco Resovia Rzeszów, z którą ekipa ze stolicy Warmii i Mazur zainauguruje zmagania w nowym sezonie PlusLigi (2 października).

Plan przygotowań Indykpolu AZS Olsztyn:

26 lipca 2021
Rozpoczęcie przygotowań

5 – 8 sierpnia 2021 (czwartek – niedziela)
PreZero Grand Prix PLS w Krakowie

3 – 4 września 2021 (piątek – sobota)
Spotkania towarzyskie z Treflem Gdańsk (Elbląg)

10 – 12 września 2021 (piątek – niedziela)
Turniej Partnerstwa Regionalnego – Radom/Kozienice (udział m.in. Cerradu Enea Czarnych Radom)

18 – 19 września 2021 (sobota – niedziela)
XII Memoriał Józefa Gajewskiego w Suwałkach (z udziałem m.in. Ślepska Malow Suwałki, Trefla Gdańsk)

24 – 26 września 2021 (piątek – niedziela)
Turniej towarzyski w Nowym Dworze Mazowieckim (z udziałem m.in. Asseco Resovii Rzeszów, Trefla Gdańsk i WD Powervolleys Düren – Niemcy)

2 października 2021:
Inauguracja PlusLigi z Asseco Resovią Rzeszów w Iławie