“Pierwszy set mieliśmy na wyciągnięcie ręki”

– Nie ma co ukrywać, oddaliśmy końcówkę pierwszego seta. Mieliśmy go na wyciągnięcie ręki – stwierdził Szymon Jakubiszak na antenie Radia UWM FM po sobotniej porażce z Mistrzem Polski.

Sobotnia porażka z Mistrzem Polski i liderem PlusLigi, była 10 porażką w tym sezonie. Szansą na przełamanie będzie czwartkowe, wyjazdowe spotkanie z Grupą Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (godz. 14:45). Ekipa ze stolicy Warmii i Mazur do Hali Urania powróci w poniedziałek, 29.01 w starciu z PSG Stalą Nysa (godz. 17:30) – bilety dostępne na bilety.indykpolazs.pl.

Co po sobotnim spotkaniu w Uranii powiedział Szymon Jakubiszak? – Nie ma co ukrywać, oddaliśmy końcówkę pierwszego seta. Mieliśmy go na wyciągnięcie ręki. Popełnialiśmy błędy w ataku, zostaliśmy też zablokowani – przegraliśmy na własne życzenie. W kolejnych setach walczyliśmy o to, aby grać punkt za punkt. Jastrzębianie zagrali po prostu lepiej, zachowując w końcówkach zimną głowę.

Posłuchaj całej rozmowy na antenie Radia UWM FM!