Ostatnia szansa na bilet do Tokio!


Robbert Andringa oraz Seyed, walczą ze swoimi reprezentacjami w Europie oraz Azji, o ostatni bilet na Igrzyska Olimpijskie w Tokio. Sprawdź, kiedy grają przedstawiciele Zielonej Armii! 

W sierpniowych turniejach interkontynentalnych, awans wywalczyły: Polska, Argentyna, USA, Rosja, Brazylia oraz Włochy. O pięć wolnych miejsc, walczy jeszcze 29 drużyn, w 5 turniejach kontynentalnych. Wśród nich, są przedstawiciele Zielonej Armii – Robbert Andringa z reprezentacją Niderlandów oraz Seyed z ekipą Iranu.

Seyed oraz reprezentacja Iranu, o olimpijską przepustkę będą walczyć w dniach 7-12 w chińskim Jiangmen. Irańczycy w grupie A zmierzą się z Chińskim Tajpej, Chinami i Kazachstanem. Drugą grupę tworzą: Australia, Kore Południowa, Katar oraz Indie. Faworytem turnieju jest reprezentacja Iranu, a jej najgroźniejszym rywalem będzie ekipa Kangurów, czyli Australia. 

Pierwszy mecz Seyed i jego koledzy z drużyny rozegrają we wtorek, 7 stycznia o godz. 9:00 polskiego czasu, z Chińskim Tajpej. Kolejne spotkania grupowe, to konfrontacja z: Kazachstanem (8.01 o 9:00) oraz Chinami (9.01 o 13:00). Półfinał został zaplanowany 11 stycznia, a finał dzień później. 

Robbert Andringa i ekipa Niderlandów, o jedyny bilet do Tokio z europejskich ekip, będzie walczyć w niemieckim Berlinie. Niderlandia, w grupie zmierzy się z: Serbią (6.01 o 14:00), Bułgarią (7.01 o 14:00) oraz Francją (8.01 o 20:45). Półfinał zaplanowano na 9 stycznia, a wielki finał odbędzie się dzień później. 

Zielona Armia trzyma kciuki za Robberta Andringę oraz Seyeda!