Nowi pracownicy magazynu InterParts ?


Godzina ósma – jeszcze dobrze się nie obudzili, ale praca nie będzie czekała. Obowiązki wzywają – trzeba wysilić i mięśnie, i głowę. Przed nimi cały dzień pełen zadań i wyzwań. Siatkarze Indykpol AZS Olsztyn nie przyjmują taryfy ulgowej. Każdy trening to walka o kolejny sukces. Wszystko dla nich brzmi aż nadto znajomo, jednak na jeden dzień sportowcy wcielili się w pracowników magazynu Inter PARTS. Z jakimi efektami? 

Poranna kawa jeszcze niedopita, a towar już czeka na rozpakowanie i ułożenie na półkach. Jędrzej Gruszczyński, Mateusz Poręba, Wojciech Żaliński pojawiają się w magazynie Inter PARTS i przecierają oczy ze zdumienia. Chyba nie spodziewali się, że magazynowe regały mogą być aż tak pojemne. To właśnie na nich segregowane są wszystkie produkty firmy – akumulatory, narzędzia warsztatowe, części samochodowe i płyny eksploatacyjne. Szeroki wybór, by spełnić oczekiwania klientów.Choć ośmiogodzinny dzień pracy wydaje się długi, nasi bohaterowie mieli poukładać akumulatory na palecie, by móc je później sprawnie wysłać klientom hurtowym firmy Inter Parts.

Przygotowywania wymagały również oleje dostarczane do warsztatów samochodowych, obsługiwanych przez Inter PARTS. Bohaterowie mieli także skompletować skrzynki ze złożonymi już zamówieniami. Wydaje się proste? Sprawdźmy. 

Przez magazyny Inter PARTS dziennie przewijają się setki produktów najwyższej jakości, a wszystko to w trosce o głównych klientów firmy – warsztaty samochodowe, serwisy, sklepy motoryzacyjne, sklepy internetowe. Liczy się szybkość i sprawdzony schemat działań. Dzięki sprawnemu dostarczeniu towaru, kolejni klienci są w stanie szybciej i lepiej docenić narzędzia warsztatowe i pozostałe towary firmy.

Choć na twarzach siatkarzy nie brakowało uśmiechu – na co dzień uczą się radzić sobie ze stresującymi sytuacjami, dopiero w magazynie docenili pracę swoich kolegów. Siła, precyzja i technika szkolone przez nich na co dzień, tutaj muszą iść w parze z wiedzą i doświadczeniem. Tu istotna jest wiedza z zakresu przechowywania na przykład akumulatorów. Doświadczenie w pracy z wózkiem widłowym jest podstawą w tej pracy, bez niego pracownik może narazić na niebezpieczeństwo siebie i innych. 

Choć zadania nie były proste, jak na pierwszy dzień na stanowisku magazyniera, trzeba przyznać, że oprócz dobrych kadrów, panowie wyszli z magazynu z nową wiedzą. A i regały na tym nie ucierpiały.