„Nie zagraliśmy dziś dobrze”


– Kiedy trenujesz bez dwóch podstawowych zawodników, nie możesz w pełni się rozwinąć. Nie zmienia to jednak faktu, że nie zagraliśmy dziś dobrze. Jedyne co nam pozostało, to powrót do Olsztyna, analiza spotkania i ciężki trening – powiedział Joshua Tuaniga po niedzielnym spotkaniu na antenie Radia UWM FM.

Siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn do niedzielnego starcia z Projektem Warszawą, przystąpili bez trzech zawodników: Karola Butryna, Moritza Karlitzka i Dawida Siwczyka. Akademicy z Kortowa nie byli w stanie nawiązać wyrównanej walki z Projektem Warszawą, ulegając w trzech setach. Szansą na przełamanie złej passy, będzie czwartkowe, wyjazdowe spotkanie z Barkomem Każany Lwów w Krakowie (godz. 18:30).

Kiedy trenujesz bez dwóch podstawowych zawodników, nie możesz w pełni się rozwinąć. Próbowaliśmy różnych wariantów – z Jankiem Królem czy Robbertem Andringą na ataku, lecz nie ma co zwalać na kontuzję. Nie zmienia to jednak faktu, że nie zagraliśmy dziś dobrze. Jedyne co nam pozostało, to powrót do Olsztyna, analiza spotkania i ciężki trening – powiedział Joshua Tuaniga po niedzielnym spotkaniu na antenie Radia UWM FM.

Posłuchaj całej rozmowy.