„Nie mogliśmy trenować w komplecie”


– Jeśli chodzi o nas, to w tym tygodniu mieliśmy problemy zdrowotne – nie mogliśmy trenować w komplecie. Ja również je miałem. Jakość treningów była dużo niższa, co mogło w pewnym stopniu przełożyć się na wynik meczu- przyznał Kuba Hawryluk po niedzielnej porażce w Warszawie na antenie Radia UWM FM.

Dla siatkarzy Indykpolu AZS Olsztyn, niedziela porażka w Warszawie była 10 w tym sezonie. Po 25 kolejkach, zawodnicy prowadzeni przez Javiera Webera, w ligowej tabeli są na 7. miejscu, tracąc aż 9 punktów do zajmującego 5. pozycję drużyny Projektu oraz tylko jedno „oczko” do Trefla Gdańsk, który jest na 6. miejscu. Akademicy z Kortowa mają jedno zaległe spotkanie, a ekipa znad Morza aż dwa – obie drużyny spotkają się już w piątek, 24 lutego w Ergo Arenie.

Ekipa z Warszawy zagrała kapitalne spotkanie. Przy wspaniały dopingu swoich kibiców, grali bardzo dobrze w polu serwisowym oraz wszystko przyjmowali. Byli od nas lepsi w każdym elemencie gry. Jeśli chodzi o nas, to w tym tygodniu mieliśmy problemy zdrowotne – nie mogliśmy trenować w komplecie. Ja również je miałem. Jakość treningów była dużo niższa, co mogło w pewnym stopniu przełożyć się na wynik meczu – przyznał Kuba Hawryluk po niedzielnej porażce w Warszawie na antenie Radia UWM FM

Posłuchaj całej rozmowy na antenie Radia UWM FM!