“Nie mogę doczekać się meczu w Uranii!”


Mogę grać na każdej pozycji, ponieważ sprawia mi to ogromną radość – lubię to i potrzebuję tego. Jestem szczęśliwy ze zwycięstwa i zdobycia trzech punktów. Teraz tylko odpoczynek i przygotowania do pierwszego meczu w Uranii. Nie mogę się tego doczekać! – stwierdził Manuel Armoa po sobotnim zwycięstwie na antenie Radia UWM FM.

Dla siatkarzy Indykpolu AZS Olsztyn, sobotnia wygrana w Lubinie była szóstą w tym sezonie. Zawodnicy prowadzeni przez Javiera Webera, z dorobkiem xx punktów zajmują w ligowej tabeli xx miejsce. Przed akademikami z Kortowa siatkarska inauguracja Hali Urania. W niedzielę, 17 grudnia o godz. 17:30, ekipa ze stolicy Warmii i Mazur zmierzy się przed własną publicznością z Bogdanką LUK Lublin.

Co po sobotniej wygranej w Lubinie powiedział Manuel Armoa? – Mogę grać na każdej pozycji, ponieważ sprawia mi to ogromną radość – lubię to i potrzebuję tego. Jestem szczęśliwy ze zwycięstwa i zdobycia trzech punktów. Teraz tylko odpoczynek i przygotowania do pierwszego meczu w Uranii. Nie mogę się tego doczekać!

Posłuchaj całej rozmowy na antenie Radia UWM FM!