„Nasze myśli są z Joshuą”


Ciężko jest mi cokolwiek powiedzieć o meczu, ponieważ sport nie jest teraz najważniejszy. Nasze myśli są z Joshuą i jego stanem zdrowia. o jest dla nas najważniejsze – powiedział Robbert Andringa po piątkowej wygranej w Bielsku-Białej na antenie Radia UWM FM.

Zawodnicy prowadzeni przez Javiera Webera odnieśli trzecie zwycięstwo z rzędu, a trzynaste w tym sezonie PlusLigi. Po wygranej nad BBTS Bielsko-Białą, ekipa ze stolicy Warmii i Mazur z dorobkiem 37 punktów, zajmują w ligowej tabeli 7. miejsce. Kolejny mecz będzie dla akademików z Kortowa niezwykle ważny. Olsztynianie zmierzą się w Iławie z PSG Stalą Nysa, która przed rozpoczęciem 21 serii gier, miała tyle samo punktów co Indykpol AZS (34 pkt.).

– Nie widziałem dokładniej sytuacji z Joshuą. Jednak kiedy takie coś przytrafia się Twojemu przyjacielowi, to jego ból przeszywa również Twoje ciało. Ciężko jest mi cokolwiek powiedzieć o meczu, ponieważ sport nie jest teraz najważniejszy. Nasze myśli są z Joshuą i jego stanem zdrowia. o jest dla nas najważniejsze – powiedział Robbert Andringa po piątkowej wygranej w Bielsku-Białej na antenie Radia UWM FM.

Posłuchaj całej rozmowy na antenie Radia UWM FM!