„Najważniejsze są trzy punkty”


– Na początku spotkania nie pokazywaliśmy tego, co w ostatnich dwóch spotkaniach. Był to dla nas ciężki mecz – stwierdził Jędrzej Gruszczyński na antenie Radia UWM FM.

Poniedziałkowe zwycięstwo, przy wypełnionej po brzegi hali w Iławie, było już 12 wygraną Indykpolu AZS Olsztyn w tym sezonie. Zawodnicy prowadzeni przez Javiera Webera, pokonali bez straty seta ekipę Cerradu Enea Czarnych Radom. Z dorobkiem 35 punktów, ekipa ze stolicy Warmii i Mazur wciąż zajmuję 5 pozycję w ligowej tabeli.

Poniedziałkowy występ do udanych może zaliczyć Jędrzej Gruszczyński. Libero akademików zanotował 65% dokładnego przyjęcia. Co po spotkaniu powiedział sam zawodnik? – Na początku spotkania nie pokazywaliśmy tego, co w ostatnich dwóch spotkaniach. Był to dla nas ciężki mecz. Wiedzieliśmy, że kiedyś musi przyjść spadek formy – nikt nie gra aż tak dobrze i aż tak równo przez cały czas. Najważniejsze, że mamy trzy punkty, a styl będziemy analizować. Musimy skupić się już na kolejnym meczu – przyznał Jędrzej na antenie Radia UWM FM.

Posłuchaj całej rozmowy!