„Na początku byliśmy za bardzo spięci”

– Mimo zwycięstwa, mamy jeszcze coś do poprawy. Zawodnicy Skry pierwszy i drugi set zagrali bardzo dobrze, a my byliśmy za bardzo spięci. – stwierdził Jędrzej Gruszczyński po pierwszym spotkaniu w fazie play-off.

Rywalizacja o awans do półfinału PlusLigi, toczy się do dwóch zwycięstw. Po wtorkowym starciu w Bełchatowie, bliżej gry o medale są siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn, którzy wygrali wygrali na wyjeździe 3:1. Rewanżowe starcie w Iławie odbędzie się w Wielki Piątek, 15 kwietnia o godz. 17:30 – ostatnie bilety są dostępne na indykpolazs.pl/bilety!

Co po pierwszym meczu w fazie play-off powiedział Jędrzej Gruszczyński? – Mimo zwycięstwa, mamy jeszcze coś do poprawy. Zawodnicy Skry pierwszy i drugi set zagrali bardzo dobrze, a my byliśmy za bardzo spięci. Mamy rzeczy, które możemy dograć znacznie lepiej. Mam nadzieję, że w piątek zagramy jak najlepszą siatkówkę – stwierdził Jędrzej Gruszczyński na antenie Radia UWM FM.