“Musimy poprawić obronę i atak”


Ciężko było nam dziś pokazać dobrą, zespołową siatkówkę – zwłaszcza z tak dobrym zespołem, jakim jest Asseco Resovia. Choć kilka razy dobrze broniliśmy, to nie byliśmy w stanie wykorzystać kontrataków. Obrona i atak – to musimy poprawić w najbliższym czasie na treningach – powiedział Joshua Tuaniga po sobotnim starciu w Rzeszowie na antenie Radia UWM FM.

Dla siatkarzy Indykpolu AZS Olsztyn, sobotnia porażka na Podpromiu była trzecią w tym sezonie. Z dorobkiem 8 punktów, akademicy z Kortowa pozostali w ligowej tabeli na 9 miejscu. Szansą na kolejne zwycięstwo będzie domowe starcie z GKS Katowice (poniedziałek, 27.11 o godz. 17:30).

Na co po meczu zwrócił uwagę Joshua Tuaniga? – Ciężko było nam dziś pokazać dobrą, zespołową siatkówkę – zwłaszcza z tak dobrym zespołem, jakim jest Asseco Resovia. Choć kilka razy dobrze broniliśmy, to nie byliśmy w stanie wykorzystać kontrataków. Obrona i atak – to musimy poprawić w najbliższym czasie na treningach – stwierdził rozgrywający na antenie Radia UWM FM.

Posłuchaj całej rozmowy!