Indykpol AZS Olsztyn – PGE Skra Bełchatów

-

Podsumowanie

Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki to nowy projekt PLS S.A, który ma wynagrodzić kibicom, mediom czy sponsorom, przedwczesne zakończenie sezonu ligowego. Rywalizacja z zamkniętych hal, zostanie przeniesiona na otwartą przestrzeń, czyli gorące, piaczyste boiska.

W drugim meczu, ekipa ze stolicy Warmii i Mazur spotkała się z PGE Skrą Bełchatów. Pierwsza partia była dość wyrównana, a obie ekipy grały punkt za punkt. Ostatecznie inauguracyjna partia zakończyła się zwycięstwem Skry 25:23. Podobny przebieg miała druga odsłona. W połowie seta, na kilka „oczek” odskoczyli olsztynianie i gdy wydawało się, że doprowadzą oni do tie-breaka, to bełchatowianie zaczęli odrabiać straty. Więcej zimnej krwi zachowali siatkarze PGE Skry, którzy zwyciężyli 29:27 i w całym spotkaniu 2:0.

DataCzasLigaSezonKolejkaMVP
2 sierpnia 202014:00PlusLigaSezon 2020/2021PreZero GrandPrixKarol Kłos

Miejsce spotkania

Monta Beach Volley Club
Monta Beach Volley Club, 12, Generała Mariusza Zaruskiego, Solec, Śródmieście, Warszawa, województwo mazowieckie, 00-468, Polska