Marcin Mierzejewski: Powinniśmy cały czas trzymać gardę


– Czy jest dobrze, czy jest źle – powinniśmy cały czas trzymać gardę, a nie czekać aż zawodnicy drużyny przeciwnej nas dobiją- powiedział Marcin Mierzejewski, drugi trener akademików na antenie Radia UWM FM.

Początek drugiej rundy fazy zasadniczej nie jest udany dla siatkarzy Indykpolu AZS Olsztyn. Akademicy z Kortowa przegrali dwa spotkania (z Aluron Virtu CMC Zawiercie i Asseco Resovią Rzeszów). W ligowej tabeli akademicy z dorobkiem 19 punktów, zajmują 8. miejsce. Druga runda dopiero się rozpoczęła, a następne spotkanie już w sobote, 25 stycznia, na wyjeździe z GKS Katowice (godz. 20:30).

Stan, w jakim znajduje się obecnie kortowska drużyna najlepiej oddają słowa jej drugiego trenera Marcina Mierzejewskiego. – Zespół podłamuje się w trudnych momentach. A to nie jest czas i miejsce na to. Przegraliśmy siódmy mecz z rzedu, ale musimy walczyć i musimy grać! A z takim nastawieniem po prostu nam się to nie uda – mówił po meczu z Asseco Resovią Rzeszów na antenie Radia UWM FM. – Czy jest dobrze, czy jest źle – powinniśmy cały czas trzymać gardę, a nie czekać aż zawodnicy drużyny przeciwnej nas dobiją – dodał.

Posłuchaj całej rozmowy na antenie Radia UWM FM