Kup bilet na mecz z Projektem Warszawa!


To będzie ostatnie spotkanie fazy zasadniczej w Iławie. W poniedziałek, 28 marca o godz. 17:30, Indykpol AZS Olsztyn zmierzy się z Projektem Warszawa. Które miejsce na zakończenie pierwszej części sezonu zajmą olsztynianie? Spotkajmy się w Iławie!

Walka o jak najlepszą pozycję przed fazą play-off wciąż trwa. Siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn mają szanse na zajęcie wysokiej lokaty. Wygrana nad Projektem Warszawa zbliży akademików z Kortowa do dobrej pozycji. Czy ekipa ze stolicy Warmii i Mazur pokona rywalia ze stolicy naszego kraju?

Zobacz pojedynek przyjmujących – TJ DeFalco vs Bartosz Kwolek! Który ze środkowych więcej razy zablokuje swojego rywala – Mateusz Poręba czy Andrzej Wrona? Kto wykaże się dokładniejszym przyjęciem – Jędrzej Gruszczyński czy Damian Wojtaszek? Który z trenerów zwycięży w poniedziałkowym pojedynku – Javier Weber czy Andrea Anastasi?

Bilety w cenie 30 i 20 złotych (ulgowe) dostępne wyłącznie online na indykpolazs.pl/bilety. Bilety ulgowe przysługują wyłącznie do 26 roku życia.