Kup bilet na mecz z Aluron CMC Warta Zawiercie!


Czas na drugi mecz Indykpol AZS Olsztyn w Hali Urania! Już w sobotę, 26 września kolejne siatkarskie emocje – Zielona Armia vs Jurajscy Rycerze czyli Indykpol AZS Olsztyn – Aluron CMC Warta Zawiercie!

Spotkania pomiędzy drużynami z Olsztyna i Zawiercia, zawsze dostarczają wielu emocji – zarówno na parkiecie, jak i na trybunach. Kto tym razem okaże się lepszy? Bądź z nami w Uranii w sobotę, 26 września o godzinie 17:30!

Który atakujący zdobędzie więcej punktów – Damian Schulz czy Grzegorz Bociek? Kto okaże się lepszy w pojedynku libero – Jędrzej Gruszczyński czy Michał Żurek? Kto zwycięży w pojedynku zagranicznych trenerów – Daniel Castellani czy Igor Kolaković? Czy Zielona Armia pokona Jurajskich Ryerzy? 

Bądź odpowiedzialny! Kibicuj z zachowaniem zasad dystansu publicznego!

Bilety w cenie 25 i 15 złotych (ulgowe) dostępne na stronie indykpolazs.ticketik.pl!

Przypominamy o obowiązującym Rozporządzeniu Rady Ministrów z dnia 24 lipca 2020 r. (poz. 1292). Podczas wydarzeń lub zajęć sportowych w halach widowiskowo-sportowych, publiczność będzie mogła zająć nie więcej niż 50% miejsc numerowanych. Kibice mogą usiąść na co drugim miejscu na widowni, w rzędach naprzemiennie (zasady tzw. szachownicy). Te zasady będą obowiązywać na wszystkich spotkaniach w Hali Urania w sezonie 2020/2021.

Regulamin sprzedaży karnetów i biletów