Kup bilet na inaugurację w Uranii!


Zielona Armia wraca do Hali Urania! Zielona Armia jest gotowa do walki! Pora na olsztyńską inaugurację PlusLigi – Indykpol AZS Olsztyn vs Ślepsk Malow Suwałki!

Siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn po 196 dniach wracają do Hali Urania. Dla Zielonej Armii będzie to pierwsze spotkanie nowego sezonu przed własną publicznością. Sezonu, który jest dla olsztynian wyjątkowy. Od 70 lat łączy nas AZS!

Już w sobotę, 19 września o godzinie 17:30, olsztyńska inauguracja PlusLigi – Indykpol AZS Olsztyn vs Ślepsk Malow Suwałki. Przyjdź do Hali Urania i po raz pierwszy zobacz Zieloną Armię w akcji! Kto zdobędzie więcej punktów – Damian Schulz czy Bartłomiej Bołądź? Kto okaże się lepszy w pojedynku doświadczonych trenerów – Daniel Castellani czy Andrzej Kowal? Czy Zielona Armia odniesie pierwsze zwycięstwo przed własną publicznością?

Bądź odpowiedzialny! Kibicuj z zachowaniem zasad dystansu publicznego!

Bilety w cenie 25 i 15 złotych (ulgowe) dostępne na stronie indykpolazs.ticketik.pl

Przypominamy o obowiązującym Rozporządzeniu Rady Ministrów z dnia 24 lipca 2020 r. (poz. 1292). Podczas wydarzeń lub zajęć sportowych w halach widowiskowo-sportowych, publiczność będzie mogła zająć nie więcej niż 50% miejsc numerowanych. Kibice mogą usiąść na co drugim miejscu na widowni, w rzędach naprzemiennie (zasady tzw. szachownicy). Te zasady będą obowiązywać na wszystkich spotkaniach w Hali Urania w sezonie 2020/2021

.Regulamin Sprzedaży Biletów i Karnetów