Kuba Hawryluk: Powinno być jeszcze lepiej!


– Zagraliśmy w każdym elemencie bardzo dobrze (jak na pierwszy mecz). Zgrywamy się nadal i myślę, że powinno być jeszcze lepiej – stwierdził Kuba Hawryluk po meczu w Iławie na antenie Radia UWM FM.

Zawodnicy prowadzeni przez Javiera Webera potrzebowali 138 minut, aby wyjść zwycięsko z inauguracji nowego sezonu PlusLigi. Akademicy z Kortowa pokonali w Iławie ekipę Aluron CMC Warty Zawiercie 3:1, a statuetkę MVP otrzymał Cezary Sapiński. Czasu nie odpoczynek nie ma jednak zbyt wiele – już w poniedziałek wyjazd do Jastrzębia-Zdroju (mecz we wtorek o godz. 18:30), a w najbliższą sobotę do Iławy zawita trzykrotny zwycięzca Ligi Mistrzów – Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (godz. 14:45).

Kuba Hawyrluk w sobotnim spotkaniu zanotował 63% dokładnego przyjęcia. Co na gorąco powiedział po meczu młody libero? – Zagraliśmy w każdym elemencie bardzo dobrze (jak na pierwszy mecz). Zgrywamy się nadal i myślę, że powinno być jeszcze lepiej – stwierdził Kuba Hawryluk po meczu w Iławie na antenie Radia UWM FM.

Posłuchaj całej rozmowy na antenie Radia UMW FM!