Kolejne emocje w Iławie – kup swój bilet!


Pora na kolejne, siatkarskie emocje w Iławie. Już w środę, 15 listopada o godz. 18:30, do hali nad Małym Jeziorakiem zawita beniaminek PlusLigi – Exact Systems Hemarpol Częstochowa! Czy akademicy zwyciężą po raz trzeci w tym sezonie? Spotkajmy się w Iławie – kup swój bilet już teraz!

Częstochowa wraca na siatkarską mapę PlusLigi, a wszystko za sprawą Exact Systems Hemarpol, który w minionym sezonie wywalczył awans, wygrywając Tauron 1 Ligę. W PlusLidze zanotowali do tej pory jedną wygraną, pokonując Grupę Azoty ZAKSĘ Kędzierzyn-Koźle. Siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn w czterech meczach odnieśli dwa zwycięstwa – w tym, w miniony weekend na wyjeździe z PSG Stalą Nysa.

Kto wygra pojedynek na przyjęciu – Moritz Kalirtzek czy Damian Kogut? Czy Alan Souza zdobędzie więcej punktów niż Mateusz Borkowski? Który libero będzie dokładniej przyjmował – Kuba Hawryluk czy Sho Takahashi? Czy akademicy zwyciężą po raz trzeci w tym sezonie?

Spotkajmy się w Iławie w środę, 15 listopada o godz. 18:30. Bilety w cenie 30 i 20 złotych (ulgowe) dostępne wyłącznie online na stronie indykpolazs.pl/bilety.

Partner meczu –