Karol Butryn: Musieliśmy zostawić kawał zdrowia


– Wiedzieliśmy, że rywal jest osłabiony, przez co zmieniła się nasza taktyka, ale bardziej musieliśmy skupić się na swojej grze. To my musieliśmy dobrze grać, aby móc wygrać – stwierdził Karol Butryn po sobonim zwycięstwie na antenie Radia UWM FM.

Dla siatkarzy Indykpolu AZS Olsztyn sobotnie zwycięstwo w Iławie było 11 w tym sezonie. Ekipa ze stolicy Warmii i Mazur z dorobkiem 31 punktów w ligowej tabeli zajmuje 8 miejsce, lecz ma jedno zaległe spotkanie. Akademicy z Kortowa zaległości nadrobią w przyszłym tygodniu, kiedy to we wtorek zmierzą się na wyjeździe z GKS Katowice (godz. 20:30). Drużyna zostaje na południu Polski, bowiem już w piątek mecz z BBTS Bielsko-Biała (godz. 17:30).

Musieliśmy kawał zdrowia zostawić na boisku, aby po meczu się miło rozmawiało z kibicami. Wiedzieliśmy, że rywal jest osłabiony, przez co zmieniła się nasza taktyka, ale bardziej musieliśmy skupić się na swojej grze. To my musieliśmy dobrze grać, aby móc wygrać – stwierdził Karol Butryn po sobonim zwycięstwie Karol Butryn na antenie Radia UWM FM.

Posłuchaj całej rozmowy.