“Jestem zawiedziony końcowym rezultatem”


– Nie lubię przegrywać. Powtórzył się scenariusz z ostatnich spotkań. W pewnych momentach gramy dobrze, ale popełniamy też sporo błędów własnych. Walczyliśmy do samego końca i jestem zawiedziony końcowym rezultatem – stwierdził Javier Weber na antenie Radia UWM FM.

Siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn są w coraz trudniejszej sytuacji, aby uplasować się w czołowej ósemce na zakończenie fazy play-off. Porażka w Kędzierzynie-Koźlu była 11 w tym sezonie – ekipa ze stolicy Warmii i Mazur plasuje się na 10 miejscu w tabeli, tracąc 2 punkty do zajmującej 8 pozycję – ekipy Grupy Azoty ZAKSA. Olsztynianie są punkt za PSG Stalą Nysa i to właśnie spotkanie z PSG Stalą będzie kolejnym dla olsztynian. Obie ekipy spotkają się w Hali Urania w najbliższy poniedziałek, 29 stycznia o godz. 17:30 – bilety dostępne na bilety.indykpolazs.pl.

Co po czwartkowym spotkaniu w Kędzierzynie-Koźlu powiedział Javier Weber? – Nie lubię przegrywać. Powtórzył się scenariusz z ostatnich spotkań. W pewnych momentach gramy dobrze, ale popełniamy też sporo błędów własnych. Jeśli grasz z ZAKSĄ, to nie możesz robić takich rzeczy. Walczyliśmy do samego końca i jestem zawiedziony końcowym rezultatem.

Posłuchaj całej rozmowy na antenie Radia UWM FM!