Jędrzej Gruszczyński: W każdym secie zawiodło coś innego


Spodziewaliśmy się ciężkiego meczu. Dzisiaj w każdym secie w naszej grze zawiodło coś innego. Mam nadzieję, że w następnych spotkaniach będzie lepiej – powiedział Jędrzej Gruszczyński na antenie Radia UWM FM po sobotnim spotkaniu w Zawierciu.

Siatkarzom Indykpolu AZS Olsztyn nie udało się powiększyć serii zwycięstw. Zawodnicy prowadzeni przez Daniela Castellaniego, w sobotnie popołudnie musieli uznać wyższość ekipy Aluron CMC Warty Zawiercie 0:3. Po dwóch setach, o których decydowały końcówki (2x 23:25), w trzecim pewnie zwyciężyli gospodarze (25:20), którzy zainkasowali komplet punktów. Z dorobkiem 15 „oczek”, akademicy z Kortowa pozostali w ligowej tabeli na 10. miejscu.

– Spodziewaliśmy się ciężkiego meczu. Dzisiaj w każdym secie w naszej grze zawiodło coś innego. Mam nadzieję, że w następnych spotkaniach będzie lepiej. Mieliśmy przestoje w grze i musieliśmy odrabiać punkty. Tego było za dużo. – ocenił rywalizacje w Zawierciu libero akademików Jędrzej Gruszczyński na antenie Radia UWM FM.

Posłuchaj całej rozmowy.