Jędrzej Gruszczyński: Mamy dużo materiału do analizy


O krótki komentarz po niedzielnym sparingu, poprosiliśmy libero olsztyńskiego zespołu, Jędrzeja Gruszczyńskiego.

Siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn w miniony weekend rozegrali pierwsze sparingi. Zielona Armia wzięła udział w XI Memoriale Józefa Gajewskiego w Suwałkach. Podopieczni trenera Daniela Castellaniego, pokonali Trefla Gdańsk 3:1 i takim samym stosunkiem musieli uznać wyższość Ślepska Malow Suwałki.

O krótki komentarz po niedzielnym sparingu, poprosiliśmy libero olsztyńskiego zespołu, Jędrzeja Gruszczyńskiego.

Cieszę się, że wróciliśmy do grania. W sobotę było widać, że to nasz pierwszy sparing.  Żałujemy trochę inauguracyjnego seta w starciu ze Ślepskiem Malow Suwałki. Mieliśmy swoje okazje, aby zakończyć go zwycięstwem. Były fajne momenty oraz takie, o których chcemy jak najszybciej zapomnieć oraz wyciągnąć z nich wnioski. Mamy dużo wartościowego materiału do analizy.

Kolejne sparingi siatkarzy Indykpolu AZS Olsztyn już w najbliższy piątek i sobotę (28-29 sierpnia) z Ślepskiem Malow Suwałki. Piątkowe spotkanie, które odbędzie się w Olsztynie, jest zamknięte dla publiczności. Sobotnia konfrontacja będzie miała miejsce w Iławie – początek o godz. 15:00, a organizatorzy udostępnią 299 miejsc. Bilety do nabycia na stronie sport-ilawa.pl.