Javier Concepcion: Cieszę się, że mogę dołączyć do drużyny


– Miałem wykonane trzy testy na koronawirusa i były one negatywne. Cieszę się, że wreszcie mogę dołączyć do drużyny – mówi Javier Concepcion, który w piątek dołączył do Zielonej Armii.

Mateusz Lewandowski:  W piątek dołączyłeś do drużyny, lecz nie jest to Twój pierwszy dzień w Olsztynie. Jak przebiegała aklimatyzacja w naszym mieście?

Javier Concepcion: – W Olsztynie jestem już drugi tydzień i przez ten czas odbywałem kwarantannę. Miałem wykonane trzy testy na koronawirusa i wszystkie były negatywne. Cieszę się, że wreszcie mogę dołączyć do drużyny

Czy miałeś już okazję porozmawiać z trenerem?

– Przez ostatni miesiąc dość często rozmawialiśmy przy użyciu komunikatorów internetowych. Gdy tylko pojawiłem się w hali, Trener, jak i cała drużyna wypytywali mnie o miniony tydzień, który spędziłem sam w domu.

Jakie są Twoje pierwsze wrażenia po dołączeniu do drużyny?

– Jestem szczęśliwy, że mogłem trenować razem z drużyną. Bardzo podoba mi się atmosfera w zespole. Wszyscy przyjęli mnie bardzo dobrze

Jakie stawiasz sobie cele na nadchodzący sezon?

Jestem młodym zawodnikiem i chcę wciąż się rozwijać. Mamy dobry zespół, z dużym potencjałem, dlatego wierzę, że w Olsztynie będę mógł „wskoczyć” na następny poziom.