Jakub Ciunajtis: Mieliśmy problemy z przyjęciem


Ekipa z Zawiercia „zaskoczyła nas” dyspozycją w polu serwisowym – grali różnorodne zagrywki, od floata po zagrywkę z wysoku. Jesteśmy smutni po porażce, ale patrzymy z nadzieją na piątkowy mecz – stwierdził Jakub Ciunajtis na antenie Radia UWM FM po czwartkowym spotkaniu w Zawierciu.

Siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn źle zaczęli fazę play-off. Zawodnicy prowadzeni przez Javiera Webera przegrali na wyjeździe z Aluron CMC Wartą Zawiercie 0:3. Argentyński szkoleniowiec akademików z Kortowa starał się reagować w trakcie spotkania, wprowadzając kilka zmian. Jedną z nich było wprowadzenie Jakuba Ciunajtisa. Jak libero ekipy ze stolicy Warmii i Mazur ocenia spotkanie?

Ekipa z Zawiercia „zaskoczyła nas” dyspozycją w polu serwisowym – grali różnorodne zagrywki, od floata po zagrywkę z wysoku. Mieliśmy problemy z przyjęciem. Później zaczęliśmy grać swoją siatkówkę, lecz zabrakło wykończenia akcji. Jesteśmy smutni po porażce, ale patrzymy z nadzieją na piątkowy mecz – przyznał libero na antenie Radia UWM FM.

Posłuchaj całej rozmowy na antenie Radia UWM FM!