Informacje organizacyjne przed inauguracją sezonu


Nowy sezon, nowa hala, nowe zasady organizacji spotkań. Zachęcamy do zapoznania się z najważniejszymi sprawami organizacyjnymi.

  • Samochód możesz zaparkować na parkingu przy Basenie Centrum Turystyczno-Rekreacyjnego – ul. Biskupska 2. Odległość od hali to tylko 800 metrów – przemierzając drogę do hali, możesz przejść się deptakiem przy malowniczym Jezioraku. UWAGA! Parking pod halą ICSTiR będzie zamknięty!
  • Z Dworca PKP do hali ICSTiR dostaniesz się również komunikacją miejską. Gdy jedziesz linią numer 2, wysiądź na przystanku „Niepodległości” – do hali masz tylko 300 metrów. Gdy wybierzesz linię numer 3, to wysiądź na przystanku „Królowej Jadwigi” – droga do hali to 500 metrów.
  • Bilet wydrukuj bądź pokaż w telefonie komórkowym. Do hali przyjdź trochę wcześniej – dzięki temu unikniemy dużych kolejek przed wejściem.
  • Przed wejściem do obiektu, ochrona będzie dokonywała pomiaru temperatury. Osoba, której temperatura ciała przekracza 37.5 stopnia, może zostać nie wpuszczona do hali. Podczas przemieszczenia się po obiekcie, należy założyć maskę.
  • W hali dostępny będzie punkt gastronomiczny, w którym zakupisz napoje oraz przekąski.

Życzymy udanej zabawy i wielkich, sportowych emocji!