Informacja na temat wpłat za karnety


Zgodnie z zapewnieniami władz Olsztyna, siatkarze Indykpolu AZS w grudniu powrócą do swojego domu, do nowej Hali Urania. Zobacz najbliższy terminarz akademików oraz zapoznaj się ze szczegółami wpłat za karnety.

Siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn z powodu przedłużającej się modernizacji Hali Urania, sezon 2023/2024 rozpoczęli w Iławie. Zawodnicy prowadzeni przez Javiera Webera swoje domowe spotkania w hali przy Małym Jezioraku będą rozgrywać aż do połowy grudnia. Zgodnie z zapewnieniami władz Olsztyna, w tym terminie do użytku ma zostać oddany nowy, olsztyński obiekt.  

Akademicy z Kortowa w Iławie rozegrają jeszcze 3 spotkania: z Exact Systems Hemarpol Częstochowa (środa, 15.11, godz. 18:30), GKS Katowice (poniedziałek, 27.11) oraz Barkom Każany Lwów (środa, 6.12). Przypominamy, iż na te spotkania obowiązują tylko pojedyncze wejściówki, nabyte wyłącznie drogą elektroniczną poprzez naszą stronę internetową – www.indykpolazs.pl/bilety.

Zgodnie z zapewnieniami władz Olsztyna, siatkarze Indykpolu AZS w grudniu powrócą do swojego domu, do nowej Hali Urania. W obecnym roku kalendarzowym zespół ma zaplanowane 2 spotkania w olsztyńskim obiekcie – 17.12 (niedziela) z Bogdanką LUK Lublin oraz 30.12 (sobota) z PGE GiEK Skrą Bełchatów (mecz przełożony z 11.11).

Sprzedaż biletów na obie konfrontacje (a także na wszystkie mecze w sezonie – zarówno te w Iławie, jak i w Olsztynie), rozpoczynać się będzie około 2 tygodnie przed danym meczem – kiedy otrzymamy potwierdzenie na temat dokładnej daty oraz godziny.

Osoby, które dokonały już rezerwacji karnetów, prosimy o dokonanie wpłat. Cena karnetu to 410 zł, a karnetu VIP – 1000 zł. Wpłaty prosimy dokonać na nasze konto w Warmińskim Banku Spółdzielczym: 43 8857 0002 3014 0100 1560 0005, w tytule podając: Imię, Nazwisko, Karnet Urania 2023/2024 oraz Sektor, Rząd i Miejsce. Wpłaty przyjmujemy WYŁĄCZNIE DROGĄ ELEKTRONICZĄ do 24 listopada br.! Po tej dacie nieopłacone rezerwacje zostaną usunięte z systemu!

Osoby, które chcą otrzymać fakturę, prosimy o dopisanie słowa „FAKTURA” w tytule przelewu – na dane z przelewu zostanie wystawiona faktura, która zostanie przesłana na podany przy rezerwacji adres e-mail.

W dniu 29 listopada 2023 roku, zostanie uruchomiona otwarta sprzedaż karnetów, które będzie można zakupić drogą elektroniczną. Z tego względu dotychczasowa rezerwacja karnetów została zakończona.

O możliwości odbioru Karnetów oraz kolejnych, istotnych informacjach, Klub będzie informować na bieżąco.