Gorący piątek z Zieloną Armią! Kup bilet na mecz z LUK Lublin!


Czy znasz lepszy sposób na spędzenie piątkowego wieczoru niż siatkarskie emocje nad Małym Jeziorakiem? Gramy o kolejne zwycięstwo i potrzebujemy Twojej pomocy – naszym rywalem będzie LUK Lublin! Spotkajmy się w Iławie w piątek, 14 października o godzinie 17:30 – emocje gwarantowane! 

Po zwycięstwie nad GKS Katowice, siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn chcą pójść za ciosem. Nie będzie to jednak łatwe zadanie, bowiem do hali nad Małym Jeziorakiem zawita LUK Lublin, który chce zapisać pierwszą wygraną w sezonie na swoim koncie. Czy Iława po raz kolejny okaże się szczęśliwa dla siatkarzy ze stolicy Warmii i Mazur?

Który z przyjmujących zdobędzie więcej punktów – Moritz Karlitzek czy Wojciech Włodarczyk? Który z rozgrywających poprowadzi swoją drużynę do zwycięstwa – Joshua Tuaniga czy Marcin Komenda? Czy Mateusz Poręba będzie skuteczniejszy w ataku niż Jeffrey Jendryk?

Bilety w cenie 30 i 20 złotych (ulgowe) dostępne wyłącznie na indykpolazs.pl/bilety. Bilety ulgowe przysługują wyłącznie dzieciom i młodzieży do 26 roku życia.

Partner meczu