Giba: Olsztyn to niesamowite miasto!


Gościem specjalnym piątkowego spotkania z Treflem Gdańsk był Giba. Razem z producentem marki Livingroom, przeprowadziliśmy również specjalny trening z Mistrzem. Co powiedział Giba po spotkaniu? Posłuchaj rozmowy! 

Giba ośmiokrotnie wygrał z reprezentacją Brazylii Ligę Światową. Trzy razy cieszył się z tryumfu w siatkarskich Mistrzostwach Świata, Pucharze Wielkich Mistrzów a dwukrotnie – w Pucharze Świata. Zdobył także złoty medal Igrzysk Olimpijskich w Atenach w 2004 roku. Dziesięć lat później ogłosił zakończenie sportowej kariery.

Na zaproszenie producenta marki Livingroom, Giba przed piątkowym spotkaniem z Treflem Gdańsk, przeprowadził spejcjalny trening z najmłodszymi adeptami siatkówki. Tuż przed samym spotkaniem, kibice mogli spotkać legendarnego siatkarza w Strefie Livingroom – autografów i wspólnych zdjęć nie było końca. Jakimi wrażeniami podzielił się Giba tuż po zakończeniu spotkania? – To wielka przyjemność być tutaj. Olsztyn to niesamowite miasto, które chciałbym odwiedzać częściej – powiedział Giba. 

Posłuchaj całej rozmowy na antenie Radia UWM FM