Firma DFM Sponsorem Indykpolu AZS Olsztyn!


Firma DFM, producent mebli tapicerowanych znanych w Polsce pod marką Livingroom, została oficjalnym Sponsorem Indykpolu AZS Olsztyn!

DFM Sp. z o.o. to profesjonalny producent mebli tapicerowanych, wyłącznie z polskim kapitałem, z siedzibą w Dobrym Mieście. Od 2001 roku sprzedaje z sukcesem najwyższej jakości meble na rynki:  Beneluksu, Skandynawii, Niemiec, Szwajcarii, Austrii oraz Stanów Zjednoczonych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, firma DFM tworzy meble idealnie dostosowane do zmieniających się trendów rynkowych oraz oczekiwań najbardziej wymagających klientów.

– Bardzo lubię sport, dlatego współpraca z Indykpolem AZS Olsztyn jest dla mnie czymś ciekawym – podkreślił Roman Dariusz Kołakowski, Prezes Firmy DFM. – Głęboko wierzę w to, że początek współpracy z olsztyńskim klubem, będzie dla naszej firmy czymś wyjątkowym. Mam nadzieję, że drużyna będzie bardzo dobrze prezentowała się na parkiecie i zajmie wysoką lokatę na zakończenie sezonu.

Tomasz Jankowski, Prezes Zarządu Piłki Siatkowej AZS UWM SA, nie krył zadowolenia z podpisanej umowy. – Niezmiernie miło jest mi powitać wśród naszych sponsorów firmę DFM – powiedział Tomasz Jankowski. – Cieszę się, tym bardziej że jest to umowa dwuletnia. Mam nadzieję, że nasza współpraca będzie przebiegać owocnie i wspólnymi działaniami będziemy promować markę Livingroom.

Witamy firmę DFM na pokładzie Zielonej Armii!