Daniel Castellani: Mieliśmy problemy w ataku

W pierwszym secie zagraliśmy bardzo dobrze w tym elemencie gry, lecz w pozostałych partiach mieliśmy problemy ze skutecznością. Dlatego drugi i trzeci set wyglądał właśnie w taki sposób – powiedział po spotkaniu Daniel Castellani.

Siatkarze Indykpolu AZS doznali 9 porażki w tym sezonie. Zawodnicy prowadzeni przez Daniela Castellaniego, musieli uznać wyższość Grupy Azoty ZAKSY 0:3. Najbliższej zwycięstwa akademicy byli w pierwszej partii, kiedy to mieli w górze piłkę setową – ostatecznie ulegli 25:27. Kolejne dwa sety były już na korzyść gości, którzy nie przegrali w tym sezonie żadnego spotkania.

Co po spotkaniu powiedział Daniel Castellani? – Przyjęcie i serwis to nie wszystko, a w tym elemencie zagraliśmy dobrze, zwłaszcza w pierwszym secie. Trzeba dołożyć również inne elementy, jak chociażby atak. W pierwszym secie zagraliśmy bardzo dobrze w tym elemencie gry, lecz w pozostałych partiach mieliśmy problemy ze skutecznością. Dlatego drugi i trzeci set wyglądał właśnie w taki sposób – stwierdził argentyński szkoleniowiec na antenie Radia UWM FM.