W czwartek widzimy się w Uranii!


Zielona Armia wraca do Hali Urania. Już w czwartek, 15 października o godz. 17:30, akademicy zmierzą się z VERVĄ Warszawa ORLEN Paliwa. Ze względu na wprowadzenie tzw. „żółtej strefy” na terenie całego kraju, wstęp na mecz będą mieli tylko posiadacze karnetów oraz zaproszeń.

W czwartek, 15 października w Hali Urania, siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn zmierzą się z niezwykle groźną ekipą VERVA Warszawa ORLEN Paliwa. Który z przyjmujących zdobędzie więcej punktów – Ruben Schott czy Bartosz Kwolek? Kto wygra rywalizację na środku – Dima Teryomenko czy Piotr Nowakowski? Który z libero podniesie ręce w geście zwycięstwa – Jędrzej Gruszczyński czy Damian Wojtaszek? Kto okaże się lepszy w pojedynku trenerów – Daniel Castellani czy Andrea Anastasi? Początek spotkania w Hali Urania o godz. 17:30

Z powodu obowiązującej tzw. „strefy żółtej” na terenie całego kraju, trybuny w Hali Urania będą mogły zostać zapełnione tylko w 25%. Oznacza to, iż na mecz wejdą tylko posiadacze karnetów oraz zaproszeń. Internetowa sprzedaż biletów nie zostanie uruchomiona.

Bezpośrednią relacje przeprowadzą Polsat Sport, Radio UWM FM i Radio Olsztyn.