AZS Olsztyn w potrzebie – wspieramy naszych!


Wspieracie nas kiedy wygrywamy i kiedy kończymy mecz pokonani. Dziś, kiedy nikt nie wychodzi na parkiet, potrzebujemy innego rodzaju wsparcia. Rusza zbiórka na rzecz naszego klubu. Nasz sponsor, marka Specjal, otworzyła ją kwotą 20 tys. złotych!

Drodzy Kibice! Sympatycy olsztyńskiej siatkówki! AZS Olsztyn w swojej 70-letniej historii doświadczył wielu sukcesów, medali czy niezliczonych zwycięstw. Były także chwile gorsze, kryzysy sportowe oraz organizacyjne. Jednak najsilniejsza sportowa marka Warmii i Mazur trwa nadal i nieprzerwanie od 20 lat występuje w najwyższej klasie rozgrywkowej w Polsce.

Pandemia, która dotknęła wszystkie dziedziny życia, boleśnie doświadczyła również działalność klubu. Z powodu przerwanego w marcu sezonu PlusLigi, zmniejszyły się dochody klubu z tytułu sprzedaży biletów i wpływów reklamowych. Niektórzy wieloletni sponsorzy i partnerzy AZS Olsztyn przeżywając trudne chwile, redukują wysokość wsparcia Klubu.

Obecnie przygotowujemy się do nowego sezonu. Nie wiemy dziś, kiedy będziemy mogli grać mecze przy udziale publiczności. Z tego miejsca wspólnie z naszym partnerem – marką Specjal, prosimy Was o wsparcie.

Jesteśmy na ostatniej prostej kompletowania nowej drużyny. Trenerem akademików pozostał jeden z najlepszych na świecie szkoleniowców – Argentyńczyk Daniel Castellani. Trzon zespołu stanowić będą byli i obecni reprezentanci Polski juniorów i seniorów oraz reprezentanci innych krajów.

Nasz partner producent piwa marki Specjal zdecydował się wesprzeć naszą zbiórkę kwotą 20 000 zł. Ty również dołącz do akcji i WESPRZYJ NASZYCH w tych ciężkich dla nas wszystkich chwilach. Sprawmy wspólnie, aby druga połowa tego roku, a więc roku jubileuszu 70-lecia klubu na długo pozostała w pamięci niezliczonej grupy naszych kibiców. Zielona Armia! Bądź z nami, bez Ciebie nie gramy!  

KLIKNIJ W GRAFIKĘ I PRZEJDŹ DO ZBIÓRKI