Averill dołączył do zespołu


W ostatni dzień sierpnia powitaliśmy nowego zawodnika – do drużyny dołączył Taylor Averill. Jakie były jego wrażenia po przylocie? Zobacz krótką migawkę z pierwszego treningu siatkarza w biało-zielonych barwach.

Taylor Averill dołączył do drużyny Indykpolu AZS Olsztyn w ostatni dzień sierpnia. Amerykański środkowy przebywał na zgrupowaniach reprezentacji USA. Na przełomie maja i czerwca brał udział w Lidze Narodów, a potem brał udział w selekcji kadry na Igrzyska Panamerykańskie. Ostatecznie Averill na drugą imprezę nie otrzymał powołania, a po załatwieniu wszelkich formalności, pod koniec sierpnia dołączył do olsztyńskiej drużyny.

– Mój lot trwał prawie 22 godziny. Czuję się jednak bardzo dobrze – udało mi się trochę odespać podróż i we wtorkowy poranek zameldowałem się na treningu. Jestem podekscytowany pracą z nowymi kolegami – każdy z nich jest bardzo miły i sympatyczny. Jestem gotowy do ciężkiej pracy! – stwierdził Taylor Averill.

Pierwszą okazją na zobaczenie Taylora Averilla w akcji będą spotkania sparingowe z Treflem Gdańsk w Elblągu. Początek piątkowego boju o godzinie 18:00, a sobotniego – o godzinie 12:30.

Zobacz krótką migawkę z pierwszego treningu siatkarza w biało-zielonych barwach.