Akademicy wyróżnieni podczas Balu Sportu i Biznesu


Janek Hadrava ze statuetką za 4. miejsce, Michał Żurek na 9. pozycji, w plebiscycie na Najpopularniejszego Sportowca Warmii i Mazur. Paweł Woicki otrzymał wyróżnienie Najlepszego Sportowca Akademickiego! 

Już po raz 59., czytelnicy Gazety Olsztyńskiej mogli zagłosować na Najpopularniejszego Sportowca na Warmii i Mazurach. Oprócz najbardziej prestiżowej klasyfikacji – „Najpopularniejszy Sportowiec”, sportowcy i ich kluby z Warmii i Mazur, zostali docenieni w wielu innych kategoriach – „Najpopularniejszy Sportowiec Akademicki”, „Sportowiec Bez Barier”, „Klub Roku” czy „Sportowe Wydarzenie Roku”. Indykpol AZS Olsztyn miał swoich przedstawicielu w dwóch kategoriach: Paweł Woicki, Jan Hadrava i Michał Żurek, zostali nominowani w dwóch kategoriach – Najpopularniejszy Sportowiec Warmii i Mazur oraz Najlepszy Sportowiec Akademicki. Podsumowanie plebiscytu odbyło się podczas corocznego Balu Sportu i Biznesu, który miał miejsce w sobotę, 22 marca w hotelu Marina Club.

Jako pierwszy na scenę został zaproszony Paweł Woicki, który otrzymał tytuł Najlepszego Sportowca Akademickiego! 

Michał Żurek zajął 9. miejsce w plebiscycie na Najpopularniejszego Sportowca Warmii i Mazur. Statuetkę w imieniu Michała, który z powodów osobistych nie mógł być obecni na Balu, odebrał prof. dr hab. Ryszard Górecki, Rektor Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. 

Najwyżej sklasyfikowanym siatkarzem Indykpolu AZS został Jan Hadrava, który zajął 4. miejsce w plebiscycie
na Najpopularniejszego Sportowca Warmii i Mazur!

– Dziękuje za oddane głosy – szczególne podziękowania dla rodziny, kibców oraz kolegów z drużyny. Dziękuje również wszystkim, którzy pomogli mi wrócić do formy po ciężkiej kontuzji, gdyż nie było łatwo. Mam nadzieję, że teraz będzie już lepiej i będziemy walczyć o awans do fazy play-off – taki jest nasz cel! – powiedział na scenie Jan Hadrava.

Dziękujemy wszystkim za oddane głosy na siatkarzy Indykpolu AZS Olsztyn!