Zielona Armia gra razem z WOŚP!


Zielona Armia ponownie gra z WOŚP! W tym roku przygotowaliśmy dla Was cztery, wyjątkowe licytacje. Zobacz, w jaki sposób możesz przyłączyć się do Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

Z okazji 31-tego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, Indykpol AZS Olsztyn po raz kolejny przyłącza się do „orkiestrowego grania” i przekazuje sztabowi w Olsztynie wyjątkowe oferty do przeprowadzenia aukcji. Wspólnie pragniemy celebrować rok Mikołaja Kopernika, dlatego nasze propozycje związane są z znakomitym mieszkańcem Warmii i Olsztyna.

Przeczytaj opis czterech wyjątkowych licytacji i kliknij w obrazek, aby przejść bezpośrednio do danej aukcji.

  1. Zwiedzanie olsztyńskiego zamku w towarzystwie środkowych Dawida Siwczyka oraz Taylora Averilla.

Indykpol AZS Olsztyn wspólnie z Muzeum Warmii i Mazur zapraszają na aktywne celebrowanie roku Mikołaja Kopernika. Nagrodą jest dwugodzinne zwiedzanie olsztyńskiego zamku, którego Mikołaj Kopernik był zarządcą w latach 1516-1519 oraz 1520-1521 (zwiedzanie z przewodnikiem). Bilet rodzinny dla czterech osób to także wyjątkowe spotkanie ze środkowymi bloku – siatkarzami wysokimi niczym wieża olsztyńskiego zamku. Termin realizacji do ustalenia (w przedziale czasowym 22 marca – 30 kwietnia 2023 roku).

2. Wyprawa motocyklowa z Mateuszem Porębą szlakiem miejscowości na Warmii, w których Mikołaj Kopernik lokował osadników.

Naczelny fan motoryzacji wśród siatkarzy Indykpolu AZS Olsztyn – Mateusz Poręba, zaprasza na wyjątkową przejażdżkę swoim motocyklem wojskowym. Nagrodą jest dwugodzinna przejażdżka dla jednej osoby szlakiem miejscowości na Warmii, w których Mikołaj Kopernik lokował osadników. Wyjątkowy motocykl wojskowy Ural Dniepr MT9 zapewni wyjątkowe doznania i przeżycia! Termin realizacji do ustalenia, najpóźniej niż zakończenia sezonu tj. do końca kwietnia 2023 roku.

3. Bilet rodzinny w Siatkarskiej Strefie VIP na mecz z liderem PlusLigi – Asseco Resovią Rzeszów w czwartek 9 lutego godz. 17.30!

Nagrodą jest bilet rodzinny dla czterech osób w wyjątkowej strefie VIP, wyposażonej w komfortowe fotele marki Szynaka Meble – tuż za strefą „0”, czyli za linią zagrywki! Gwarantujemy również wstęp do strefy cateringu, pamiątkowe zdjęcie z drużyną po meczu oraz niezapomniane sportowe emocje!

4. Muzyczna audycja radiowa w Radio UWM FM z Jankiem Królem!

Nagrodą jest przejęcie mikrofonu i przeprowadzenie audycji AZS na Fali w Radio UWM FM, która jest emitowana w każdy wtorek o godz. 13:05. Ułóż playlistę, zadaj pytania Jankowi – godzina jest do Twojej dyspozycji! Termin realizacji do ustalenia, najpóźniej do zakończenia sezonu tj. do końca kwietnia 2023 roku.