15 Jakub Ciunajtis

Narodowośćpol Polska
PozycjaLibero
Data urodzenia7 lipca 2020
Wzrost177 cm
Obecna drużynaIndykpol AZS Olsztyn
SezonySezon 2020/2021

Jakub Ciunajtis urodził się 6 sierpnia 1998 roku. Jest wychowankiem AZS Olsztyn, gdzie u boku trenera Sergiusza Salskiego, rozpoczął przygodę z siatkówką. W sezonie 2016/2017, był podstawowym libero Indykpolu AZS Olsztyn w rozgrywkach Młodej Ligi, stanowiącej zaplecze seniorskich rozgrywek PlusLigi.

W 2019 roku, w składzie UWM Olsztyn, siatkarz wywalczył srebrny medal Akademickich Mistrzostw Polski. Ekipa z Kortowa zajęła także pierwsze miejsce w klasyfikacji uniwersytetów. 

Ciunajtis przez minione trzy sezony, stanowił o sile drugoligowego AZS UWM Olsztyn. Sezon 2020/2021, będzie dla niego pierwszym w PlusLidze, bowiem Jakub Ciunajtis dołącza do Indykpolu AZS Olsztyn!

  • 8 październik

    Indykpol AZS Olsztyn - GKS Katowice

    17:30
    Iławskie Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji
  • 4 październik

    Jastrzębski Węgiel - Indykpol AZS Olsztyn

    18:45
    HWS w Jastrzębiu-Zdroju
  • 1 październik

    Indykpol AZS Olsztyn - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

    14:45
    Iławskie Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji
  • 25 wrzesień

    Indykpol AZS Olsztyn - Projekt Warszawa

    11:00
    Hala NOSiR
  • 24 wrzesień

    Indykpol AZS Olsztyn - LUK Lublin

    14:30
    Hala NOSiR
  • 13 sierpień

    Indykpol AZS Olsztyn - GKS Katowice

    10:15
    Kompleks Sportowy Wanda
  • 12 sierpień

    Indykpol AZS Olsztyn - Asseco Resovia Rzeszów

    11:30
    Kompleks Sportowy Wanda
  • 11 sierpień

    Indykpol AZS Olsztyn - Aluron CMC Warta Zawiercie

    14:00
    Kompleks Sportowy Wanda
  • 27 kwiecień

    Asseco Resovia Rzeszów - Indykpol AZS Olsztyn

    17:30
    Hala Podpromie
  • 24 kwiecień

    Indykpol AZS Olsztyn - Asseco Resovia Rzeszów

    14:45
    Iławskie Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji
  • 19 kwiecień

    PGE Skra Bełchatów - Indykpol AZS Olsztyn

    17:30
    Hala Energia
  • 15 kwiecień

    Indykpol AZS Olsztyn - PGE Skra Bełchatów

    17:30
    Iławskie Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji
  • 12 kwiecień

    PGE Skra Bełchatów - Indykpol AZS Olsztyn

    17:30
    Hala Energia
  • 3 kwiecień

    Trefl Gdańsk - Indykpol AZS Olsztyn

    17:30
    Ergo Arena
  • 28 marzec

    Indykpol AZS Olsztyn - Projekt Warszawa

    17:30
    Iławskie Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji
  • 16 marzec

    Indykpol AZS Olsztyn - Trefl Gdańsk

    17:30
    Iławskie Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji
  • 7 marzec

    PSG Stal Nysa - Indykpol AZS Olsztyn

    17:30
    Hala Nysa
  • 21 luty

    Indykpol AZS Olsztyn - Cerrad Enea Czarni Radom

    17:30
    Iławskie Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji
  • 12 luty

    Cuprum Lubin - Indykpol AZS Olsztyn

    18:00
    HWS w Lubinie
  • 30 styczeń

    Indykpol AZS Olsztyn - GKS Katowice

    14:45
    Iławskie Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji
  • 15 styczeń

    Indykpol AZS Olsztyn - Ślepsk Malow Suwałki

    14:45
    Iławskie Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji
  • 8 styczeń

    Indykpol AZS Olsztyn - PGE Skra Bełchatów

    14:45
    Iławskie Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji
  • 5 styczeń

    Asseco Resovia Rzeszów - Indykpol AZS Olsztyn

    17:30
    Hala Podpromie
  • 20 grudzień

    SMS PZPS Spała - Indykpol AZS Olsztyn

    17:00
    COS Spała
  • 10 grudzień

    Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Indykpol AZS Olsztyn

    20:30
    Hala Azoty
  • 4 grudzień

    Indykpol AZS Olsztyn - Jastrzębski Węgiel

    14:45
    Iławskie Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji
  • 28 listopad

    Indykpol AZS Olsztyn - PSG Stal Nysa

    17:30
    Iławskie Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji
  • 20 listopad

    Cerrad Enea Czarni Radom - Indykpol AZS Olsztyn

    20:30
    Hala MOSiR Radom
  • 15 listopad

    Indykpol AZS Olsztyn - Cuprum Lubin

    17:30
    Iławskie Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji
  • 5 listopad

    LUK Lublin - Indykpol AZS Olsztyn

    20:30
    HSW Globus
  • 24 październik

    Indykpol AZS Olsztyn - Aluron CMC Warta Zawiercie

    17:30
    Iławskie Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji
  • 17 październik

    Ślepsk Malow Suwałki - Indykpol AZS Olsztyn

    20:30
    Suwałki Arena
  • 10 październik

    PGE Skra Bełchatów - Indykpol AZS Olsztyn

    17:30
    Hala Energia
  • 2 październik

    Indykpol AZS Olsztyn - Asseco Resovia Rzeszów

    14:45
    Iławskie Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji
  • 26 wrzesień

    Indykpol AZS Olsztyn - SWD Powervolleys Düren

    11:00
    Hala NOSiR
  • 25 wrzesień

    Indykpol AZS Olsztyn - Trefl Gdańsk

    14:00
    Hala NOSiR
  • 24 wrzesień

    Indykpol AZS Olsztyn - Asseco Resovia Rzeszów

    17:00
    Hala NOSiR
  • 18 wrzesień

    Indykpol AZS Olsztyn - Volley Club Barkom Lwów

    13:00
    Suwałki Arena
  • 17 wrzesień

    Indykpol AZS Olsztyn - Trefl Gdańsk

    20:30
    Suwałki Arena
  • 10 wrzesień

    Indykpol AZS Olsztyn - LUK Lublin

    19:00
    GMOSiR Kozienice
  • 4 wrzesień

    Indykpol AZS Olsztyn - Trefl Gdańsk

    12:30
    Hala Sportowo-Widowiskowa w Elblągu
  • 3 wrzesień

    Indykpol AZS Olsztyn - Trefl Gdańsk

    18:00
    Hala Sportowo-Widowiskowa w Elblągu
  • 8 sierpień

    Indykpol AZS Olsztyn - Projekt Warszawa

    17:15
    Kompleks Sportowy Wanda
  • 8 sierpień

    Indykpol AZS Olsztyn - Cuprum Lubin

    14:45
    Kompleks Sportowy Wanda
  • 8 sierpień

    Indykpol AZS Olsztyn - Asseco Resovia Rzeszów

    12:15
    Kompleks Sportowy Wanda
  • 7 sierpień

    Indykpol AZS Olsztyn - PSG Stal Nysa

    17:45
    Kompleks Sportowy Wanda
  • 7 sierpień

    Indykpol AZS Olsztyn - PGE Skra Bełchatów

    11:30
    Kompleks Sportowy Wanda
  • 6 sierpień

    Indykpol AZS Olsztyn - Aluron CMC Warta Zawiercie

    16:30
    Kompleks Sportowy Wanda
  • 26 marzec

    Indykpol AZS Olsztyn - GKS Katowice

    17:30
    Hala Urania
  • 22 marzec

    GKS Katowice - Indykpol AZS Olsztyn

    20:30
    HS MOSiR Katowice
  • 8 marzec

    Indykpol AZS Olsztyn - Asseco Resovia Rzeszów

    20:30
    Hala Urania
  • 27 luty

    GKS Katowice - Indykpol AZS Olsztyn

    14:45
    HS MOSiR Katowice
  • 13 luty

    Indykpol AZS Olsztyn - PGE Skra Bełchatów

    14:45
    Hala Urania
  • 10 luty

    Indykpol AZS Olsztyn - GKS Katowice

    18:00
    Hala Urania
  • 6 luty

    PSG Stal Nysa - Indykpol AZS Olsztyn

    20:30
    Hala Nysa
  • 4 luty

    Trefl Gdańsk - Indykpol AZS Olsztyn

    15:00
    Ergo Arena
  • 31 styczeń

    Indykpol AZS Olsztyn - Trefl Gdańsk

    17:30
    Hala Urania
  • 23 styczeń

    Jastrzębski Węgiel - Indykpol AZS Olsztyn

    14:45
    HWS w Jastrzębiu-Zdroju
  • 20 styczeń

    Indykpol AZS Olsztyn - Jastrzębski Węgiel

    17:30
    Hala Urania
  • 14 styczeń

    Indykpol AZS Olsztyn - PSG Stal Nysa

    17:30
    Hala Urania
  • 9 styczeń

    Projekt Warszawa - Indykpol AZS Olsztyn

    17:30
    Arena Ursynów
  • 22 grudzień

    Indykpol AZS Olsztyn - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

    17:30
    Hala Urania
  • 19 grudzień

    MKS Będzin - Indykpol AZS Olsztyn

    17:30
    HWS Sosnowiec
  • 16 grudzień

    PGE Skra Bełchatów - Indykpol AZS Olsztyn

    17:30
    Hala Energia
  • 5 grudzień

    Aluron CMC Warta Zawiercie - Indykpol AZS Olsztyn

    14:45
    HWS Zawiercie
  • 1 grudzień

    Ślepsk Malow Suwałki - Indykpol AZS Olsztyn

    17:30
    Suwałki Arena
  • 22 listopad

    Indykpol AZS Olsztyn - Cerrad Enea Czarni Radom

    14:45
    Hala Urania
  • 18 listopad

    Indykpol AZS Olsztyn - MKS Będzin

    18:00
    Hala Urania
  • 13 listopad

    Asseco Resovia Rzeszów - Indykpol AZS Olsztyn

    20:30
    Hala Podpromie
  • 15 październik

    Indykpol AZS Olsztyn - Projekt Warszawa

    17:30
    Hala Urania
  • 10 październik

    Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Indykpol AZS Olsztyn

    17:30
    Hala Azoty
  • 29 wrzesień

    Cuprum Lubin - Indykpol AZS Olsztyn

    17:30
    HWS w Lubinie
  • 26 wrzesień

    Indykpol AZS Olsztyn - Aluron CMC Warta Zawiercie

    17:30
    Hala Urania
  • 19 wrzesień

    Indykpol AZS Olsztyn - Ślepsk Malow Suwałki

    17:30
    Hala Urania
  • 12 wrzesień

    Cerrad Enea Czarni Radom - Indykpol AZS Olsztyn

    14:45
    Hala MOSiR Radom
  • 4 wrzesień

    Indykpol AZS Olsztyn - Cuprum Lubin

    12:30
    Hala Urania
  • 3 wrzesień

    Indykpol AZS Olsztyn - Cuprum Lubin

    16:00
    Hala Urania
  • 29 sierpień

    Indykpol AZS Olsztyn - Ślepsk Malow Suwałki

    15:00
    Iławskie Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji
  • 28 sierpień

    Indykpol AZS Olsztyn - Ślepsk Malow Suwałki

    16:00
    Hala Urania
  • 23 sierpień

    Indykpol AZS Olsztyn - Trefl Gdańsk

    17:30
    Suwałki Arena
  • 22 sierpień

    Indykpol AZS Olsztyn - Ślepsk Malow Suwałki

    20:00
    Suwałki Arena
  • 2 sierpień

    Indykpol AZS Olsztyn - APP Krispol Września

    15:30
    Monta Beach Volley Club
  • 2 sierpień

    Indykpol AZS Olsztyn - PGE Skra Bełchatów

    14:00
    Monta Beach Volley Club
  • 2 sierpień

    Indykpol AZS Olsztyn - Ślepsk Malow Suwałki

    11:00
    Monta Beach Volley Club