„Chcemy wciąż grać swoją siatkówkę”

– Drużyna z Chełma sporo ryzkowała, m.in w polu serwisowym. To sprawiło, że momentami pojawiały się też problemy po naszej stronie. Nasze podejście na kolejne mecze pozostaje niezmienne – będziemy wykonywać codzienną pracę, a potem wychodzić na boisku i grać swoją siatkówkę – powiedział MVP poniedziałkowego spotkania w Uranii na antenie Radia UWM FM.

Zielona Armia pewna awansu do play-off!

Siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn odnieśli kolejne zwycięstwo w tym sezonie. Ekipa ze stolicy Warmii i Mazur pokonała przed własną publicznością InPost CHKS Chełm 3:1. Akademicy z Kortowa są już pewni awansu do fazy play-off. Statuetkę MVP otrzymał Moritz Karlitzek!

AZS TV: #MistrzGórą

Cztery asy z rzędu na wygranie trzeciego seta, niestety nie wystarczyły do zwycięstwa w całym meczu. Zobaczcie kulisy starcia z Mistrzem Polski w Uranii, w tym cztery zagrywki Moritza oraz reakcje kibiców.

AZS na Fali: Moritz Karlitzek

Co mu dolega i kiedy będzie w stanie wrócić do gry? Czym dla niego jest tytuł Najpopularniejszego Sportowca na Warmii i Mazurach? Na co stać zespół w najbliższych meczach? O tym porozmawialiśmy z Moritzem Kartlizkiem, w audycji AZS na Fali w Radio UWM FM – posłuchajcie!

Pucharowe starcie w Bielsku-Białej

Siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn w 2025 rozegrają jeszcze jedno spotkanie – tym razem w ramach TAURON Pucharu Polski. Ekipa ze stolicy Warmii i Mazur w poniedziałek o godz. 17:30, zmierzy się na wyjeździe z BBTS Bielsko-Biała. Stawką jest awans do turnieju finałowego!