„Nie mogliśmy trenować w komplecie”

„W tygodniu mieliśmy problemy zdrowotne – nie mogliśmy trenować w komplecie. Ja również je miałem. Jakość treningów była dużo niższa, co mogło w pewnym stopniu przełożyć się na wynik meczu”

AZS TV: #Radość

Czy po sobotnim meczu na trybunach zapanowała radość? To mało powiedziane – był prawdziwy ogień! Zobacz to, czego nie pokazali w telewizji, czyli kulisy wygranej Zielonej Armii nad Jurajskimi Rycerzami.

Kuba Hawryluk: Czujemy niedosty

„Jest lekki niedosyt. Mogliśmy ten mecz wygrać 3:1, zamknąć w czterech setach. Ale cieszymy się z tego, co mamy. Nasza gra wygląda coraz lepiej”