– Tak, jak do każdego innego meczu, musimy przystąpić w pełni skoncentrowani. Nie mamy bowiem nic do stracenia, możemy tylko zyskać. Nie jesteśmy faworytem, ponieważ to nasz rywal „musi wygrać” – to może nam pomóc – mówi Kuba Hawryluk przed piątkowym starciem w Uranii z PGE Projektem Warszawa. Początek meczu o godz. 20:30 – bilety wciąż są dostępne!
„Był to fatalny mecz w naszym wykonaniu. Wydaje mi się, że ostatnie treningi wyglądały już dużo lepiej niż na początku. Ale przyszedł mecz i znowu było fatalnie”
– Jest mi przykro, gdy widzimy pełną halę, a my przegrywamy trzeci mecz w sezonie. Chcieliśmy wygrać dla Kibiców, lecz się nie udało. Mam nadzieję, że w niedzielę to przełamiemy – stwierdził Kuba Hawryluk po poniedziałkowym meczu z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle.
Przed pierwszym gwizdkiem zapytaliśmy naszych Kibiców – czego spodziewają się po Zielonej Armii w tym sezonie? Zobacz, jakie były ich odpowiedzi, a także co działo się w Uranii, podczas inauguracji nowego sezonu PlusLigi.
Tagi:
Daniel Gąsior,
Dardo Muller,
Dawid Siwczyk,
Eemi Tervaportti,
Grzegorz Krzan,
Jakub Ciunajtis,
Jakub Majchrzak,
Jan Hadrava,
Juan Manuel Barrial,
Kacper Sienkiewicz,
Kamil Sołoducha,
Kamil Szymendera,
Karol Jankiewicz,
Kuba Hawryluk,
Maciej Mata,
Manuel Armoa,
Marcin Mierzejewski,
Mateusz Janikowski,
Moritz Karlitzek,
Nicolas Szerszeń,
Paweł Cieślik,
Szymon Jakubiszak,
Szymon Patecki
Prezentacja pierwszego zespołu, występ na afrykańskich bębnach Djembe Kings, pokaz strojów meczowych, wspólna gra z siatkarzami i masa zrobionych zdjęć oraz rozdanych autografów. Dziękujemy wszystkim za liczne przybycie! Zobaczcie, co działo się podzas naszej oficjalnej prezentacji w Castoramie.
Co dał mu drugi rok w kadrze pod wodzą Nikoli Grbicia? Na co stać Zieloną Armię w tym sezonie? Jaki jest jego indywidualny cel? Posłuchajcie audycji AZS na Fali w Radio UWM FM z Kubą Hawrylukiem w roli głównej.
Nie tak wyobrażaliśmy sobie pożegnanie z play-off… Zobacz to, czego nie pokazały kamery TV – czyli kulisy wyjazdowego starcia z Mistrzem Polski.
Siatkarskie widowisko to nie tylko sportowe emocje oraz walka na boisku. Indykpol AZS Olsztyn i BIOFEED, podczas meczu Zielonej Armii z Ślepskiem Malow Suwałki w Hali Urania, zorganizują akcję wsparcia Schroniska w Tomarynach.
Czy według Kibiców, awansujemy do play-off? Zobacz, co działo się w Hali Urania, podczas #DerbówPółnocy z Treflem Gdańsk.
„Na pewno taka porażka boli. Wystarczyło nam sił na jednego seta. Przestaliśmy grać, denerwowaliśmy się. Rywale to zobaczyli i zakończyli ten mecz w czterech setach. Ciężko powiedzieć z czego to wynika”