Siatkarz, który swoją pozytywną energią, zaraża pozostałych kolegów z drużyny. Gdy pojawiał się na boisku, zawsze prezentował pełne zaangażowanie i wysoką jakość gry. Arthur Szwarc zostaje w stolicy Warmii i Mazur na kolejny sezon!
Powróćmy jeszcze na chwilę do piątkowego spotkania w Bełchatowie – zobaczcie, jak przeżywali to siatkarze oraz nasi Kibice. Oglądajcie do końca, gdyż Paweł Halaba ma do Was kilka słów przed poniedziałkowym, decydującym meczem. Widzimy się w Uranii w poniedziałek o godz. 17:30!
Gościem wtorkowej audycji AZS na Fali w Radio UWM FM był Arthur Szwarc. Jak kanadyjski atakujący ocenia swój pierwszy sezon w Polsce? Czy PlusLiga czymś go zaskoczyła? Co będzie najważniejsze w rywalizacji o 5 miejsce na zakończenie sezonu? Posłuchajcie!
Jakie emocje towarzyszyły zawodnikom podczas pierwszego meczu w play-off? Co działo się na Podpromiu, czego nie pokazały kamery telewizyjne? Zobacz AZS TV prosto z Rzeszowa.
Co działo się podczas ostatniego meczu fazy zasadniczej w Jastrzębiu-Zdroju? Zobaczcie kulisy wyjazdu – zostańcie do końca, bo Arthur chciałbym Wam przekazać kilka słów!
O co Arthur Szwarc chciał przed meczem zapytać Dawida Siwczyka? Jak na udane akcje reagowali zawodnicy? Zobaczcie AZS TV prosto z Rzeszowa.
To był niesamowity wieczór w Uranii! Kto przewidział dokładny wynik? Jak przeżywali ten mecz zawodnicy oraz kibice? Zobaczcie to, czego nie pokazali w TV – czyli kulisy kolejnej wygranej.
– Dużo emocji było na pewno w naszej grze. Po ostatnim meczu byliśmy głodni wygranej i chcieliśmy grać lepiej. Dziś wyszło to bardzo dobrze. Nadal będziemy trenować intensywnie, by być gotowym na kolejny mecz. Dziś chciałem pomóc drużynie i fajnie wyglądaliśmy na boisku – stwierdził Arthur Szwarc po środowym zwycięstwie w Uranii.
– Nasi rywale są we własnej hali bardzo groźni na zagrywce i sprawiają tym dużo problemów. Zrobiliśmy, co mogliśmy, każdy kto wchodził dawał z siebie wszystko, ale niestety to było dziś niewystarczające. – stwierdził Arthur Szwarc po porażce z liderem PlusLigi.
Oj działo się i to sporo, podczas piątkowego starcia w Kędzierzynie-Koźlu. Początek był „taki sobie”, lecz potem pokazaliśmy, że Zielona Armia potrafi dać niezłe emocje oraz show! Zobaczcie w AZS TV, co zarejestrowała nasza kamera.