Kup bilet
AZS Logo
Indykpol Polmlek Logo, Szynaka meble - logo Damix Logo, Specjal Logo Przemysłówka Logo
Woicki i Hadrava przedłużyli kontrakty!
Mateusz Lewandowski
2018-01-30 13:15:00
Zdjęcie do aktualności
Paweł Woicki o dwa lata, Jan Hadrava o rok – to pierwsi zawodnicy, którzy przedłużyli swoje umowy z Indykpolem AZS Olsztyn!

Olsztyńscy kibice mogą podziwiać Pawła Woickiego w stolicy Warmii i Mazur od sezonu 2015/2016. Rozgrywający w barwach Indykpolu AZS rozegrał do tej pory aż 79 spotkań, a jego doświadczenie nie raz wiele razy pomagało wyjść zespołowi z opresji. Jak sam zawodnik wielokrotnie podkreślał, Olsztyn stał się dla niego drugim domem. Po trzech latach spędzonych w Krainie Tysiąca Jezior wiadomo, iż nie będą one ostatnimi. Paweł Woicki przez kolejne dwa lata będzie siatkarzem Indykpolu AZS Olsztyn!

- Mam nadzieję, że obie strony były zadowolone z trzech lat współpracymówi Paweł Woicki. – Wraz z moją rodziną dobrze czujemy się w Olsztynie i w głębi duszy nie planowałem przeprowadzki. Wiedział o tym również Prezes Tomasz Jankowski, który wykonał ogromną pracę i to dzięki niemu pozostajemy w Olsztynie.

I dodaje: - Do końca nie jestem w stanie powiedzieć, co będzie działo się w przyszłym sezonie. Podoba mi się filozofia klubu – bardzo mądre budowanie drużyny, w oparciu o możliwości finansowe. Osoba Prezesa Jankowskiego gwarantuje spokój i stabilność.

Drugim zawodnikiem, który przedłużył kontrakt z Indykpolem AZS Olsztyn jest Jan Hadrava! Czeski atakujący reprezentuje barwy akademików z Kortowa już drugi sezon. Rozegrał 50 spotkań, w których zdobył aż 866 punktów! Obecnie, Hadrava jest liderem klasyfikacji najlepiej punktujących, z dorobkiem 356 „oczek”.  Sympatycy siatkówki w Olsztynie również i w kolejnym sezonie będą mogli podziwiać jego w barwach Indykpolu AZS – kontakt z Hadravą został przedłużony o rok!

- Negocjacje rozpoczęliśmy jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia – przyznaje Jan Hadrava. – Daliśmy sobie trochę czasu, aby Klub mógł mi przedstawić oficjalną ofertę. Tuż na początku nowego roku, wraz z moją partnerką zdecydowaliśmy, aby pozostać w Olsztynie na kolejny rok. Lubimy miasto, a Klub jest zarządzany bardzo profesjonalnie. Osoby tworzące Klub również spowodowały, że podjęcie tej decyzji przeze mnie było łatwiejsze. Miałem propozycję z innych klubów, ale nie było one wystarczająco intersujące.

Zadowolenia z przedłużonych kontraktów nie kryje Tomasz Jankowski, Prezes Piłki Siatkowej AZS UWM S.A. w Olsztynie. - Cieszę się z przedłużenia umów z Pawłem i Jankiem – mówi Tomasz Jankowski. -  Są bardzo ważnymi zawodnikami w naszej drużynie. Zdaję sobie sprawę, że nie wszystkich siatkarzy uda nam się zatrzymać na kolejny sezon.  Mocniejszym Klubom z Polski i Włoch bardzo zależy na sprowadzeniu do siebie  Jakuba Kochanowskiego  i niestety trzeba się pogodzić z tym, że Jakub zmieni po tym sezonie barwy klubowe. Tym bardziej zależało nam, aby nie stracić kolejnych zawodników, o których pyta konkurencja. Wiem, że Paweł i Janek mieli atrakcyjne propozycje z innych Klubów, ale postanowili ostatecznie pozostać w Olsztynie. Bardzo im za to dziękuję.

Indykpol AZS Olsztyn - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Sobota, 3 lutego godz. 14:45
 Bilety: 35 i 25 złotych (ulgowe)
Kup bilet w:
* Siedzibie Klubu AZS (ul. Oczapowskiego 12), w godzinah 7:30-15:30
* Miejskiej Informacji Turystycznej (Ratusz, wejście od ul. 1 Maja) w godzinach 10-16
* EYE Sport (ul. Kościuszki 43), w godzinach 10-18

* W dniu meczu w kasie biletowej Hali Urania od godziny 13:00

 

Aktualności