AZS Logo
Indykpol Polmlek Logo Galeria Warmińska Logo
Pierwszy kontrakt na sezon 2016/2017 podpisany
redakcja
2016-02-11 14:44:00
Zdjęcie do aktualności
Miło nam poinformować, że trener Andrea Gardini przedłużył umowę na kolejny sezon.

Andrea Gardini szkoleniowcem Indykpolu AZS Olsztyn jest od grudnia 2014 roku. Teraz zdecydował się pozostać w Olsztynie na kolejny sezon.

Rada Nadzorcza i Zarząd Spółki pozytywnie oceniły pracę trenera Andrei Gardiniego – wyjaśnia prezes Tomasz Jankowski. — Zaproponowaliśmy nową umowę na sezon 2016/2017, ponieważ chcielibyśmy kontynuować pracę rozpoczętą już ponad rok temu. Zależało nam na tym i bardzo jesteśmy zadowoleni z tej umowy.

 


Prezes Tomasz Jankowski i trener Andrea Gardini podpisali kontrakt na nowy sezon 2016/2017.

 

Trener Andrea Gardini bez wahania złożył podpis pod nowym kontraktem. — To Klub zaproponował mi nową umowę z czego się bardzo cieszę. Nawet nie zastanawiałem się, bo wiedziałem, że taka okazja może mi się już nie przytrafić – stwierdził trener Gardini.

Szkoleniowiec Indykpolu AZS Olsztyn przyznał, że jest tego samego zdania co do tego, że praca rozpoczęta rok temu powinna być kontynuowana.
Bardzo chciałem tu zostać. Jestem szczęśliwy z tego powodu, bo będę mógł kontynuować budowanie silnego zespołu. Myślę, że moje doświadczenie ostatnich miesięcy zaprocentuje na przyszłość. Prezes wspomniał, że zależy mu na kontynuowaniu pracy rozpoczętej rok temu. Uważam, że to bardzo dobry pomysł, bo już mamy zbudowane solidne podstawy. Jestem naprawdę dumny z tej drużyny, którą mamy teraz. Cieszę się z tego, że będę mógł dalej z nią pracować i jeszcze bardziej ją rozwijać.

 

 

 

 

Aktualności