AZS Logo
Indykpol Polmlek Logo Galeria Warmińska Logo
Program Partnerstwa Regionalnego

Program Partnerstwa Regionalnego - dołącz do nas już dziś!

Program Partnerstwa Regionalnego to zupełna nowość w naszym Klubie! Ma on służyć rozwojowi i promocji siatkówki w Województwie Warmińsko-Mazurskim. Naszym celem jest znalezienie partnerów – Miast, Gmin czy Powiatów naszego województwa, którzy mogą objąć patronat nad jednym spotkaniem PlusLigi w trakcie sezonu z udziałem Indykpolu AZS Olsztyn.

Podczas meczu libero olsztyńskiego zespołu wystąpi w koszulce z herbem Partnera, w hali Urania na trybunach oraz na parkiecie widoczne będą reklamy Partnera, przedstawiciel Partnera otrzymuje przed meczem pamiątkowa koszulkę oraz ma możliwość wręczenia statuetkę MVP dla najlepszego zawodnika spotkania. Dodatkowo Klub zapewnia Partnerowi bezpłatne zaproszenia dla dzieci na mecz, co daje możliwość podziwiania z bliska najlepszych siatkarzy na świecie! W ramach Programu trenerzy lub zawodnicy Indykpol AZS poprowadzą także pokazowy trening dla dzieci i młodzieży w miejscu wskazanym przez Partnera! 

- To bardzo ciekawy pomysł, który zaczerpnęliśmy z innych ośrodków siatkarskich w Polsce – mówi Tomasz Jankowski, Prezes Piłki Siatkowej AZS UWM S.A. w Olsztynie. - Chcielibyśmy docelowo znaleźć Partnerów dla każdego z meczów PlusLigi w Olsztynie.  Mamy już spory odzew i zapraszamy chętne gminy do współpracy. Partnerem inauguracyjnego meczu z Espadonem Szczecin było Miasto Giżycko, kolejnymi w październiku będą Ełk oraz Biskupiec. Liczymy, że dzięki uczestnictwu dzieci i młodzieży z województwa na meczach w Hali Urania, dzięki możliwości skorzystania z porad Roberto Santiliego, Daniela Plińskiego podczas pokazowego treningu czy spotkaniu na żywo z Jakubem Kochanowskim, wzrośnie zainteresowanie siatkówką w regionie. 

Parnterem spotkań z Espadonem Szczecin jest Giżycko! 

Partnerem spotkań z PGE Skrą Bełchatów i Cuprum Lubin jest Ełk! 

Partnerem spotkań z Jastrzębskim Węglem jest Biskupiec! 

Parnterem spotkań z Łuczniczką Bydgoszcz jest 

Partnerem meczu z Dafi Społem Kielce jest 

Partnerem spotkań z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle jest 

Partnerem spotkań z Aluron Virtu Wartą Zawiercie są

Partnerem spotkań z Asseco Resovią Rzeszów jest Lidzbark 

Partnerem spotkań z Cerradem Czarni Radom jest  

Partnerem spotkań z ONICO Warszawą jest Powiat Olsztyński 

W celu uzyskania więcej informacji, prosimy o kontakt telefoniczny: (89) 523 34 34.

 

REKLAMA